Vergadering van de Contact Commissie te Holten op vrijdag 17 april 1964 Ramen in de achtermuur van de Weverij De heer Grootherder vraagt of het niet mogelijk is in de achtermuur ramen te plaatsen zodat er ook overdag daglicht binnenkomt. Dit verzoek is echter eerder ter sprake geweest toen in het achterste gedeelte van de Weverij geen verlichting aangebracht kon worden. Toen echter dit verlichtingsprobleem opgelost werd en er voldoende licht was, is de directe noodzaak om ramen in de achtermuur te plaatsen, vervallen. Plastic van het dak De heer Kolkman vraagt nogmaals attentie voor het plastic waarvan de binnenlaag grauw en vuil is geworden en hoe langer hoe minder licht door laat. Bij de bouwtechnische dienst zal hier nogmaals navraag naar gedaan worden. Verder niets meer aan de orde zijnde dankt de voorzitter de leden voor hun opkomst en sluit hiermee de vergadering. Aanwezig: de heren H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman, H. J. Lammertink, H. C. G. Groot herder en V. K. Pavlicek. De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent deze bijeenkomst en vraagt of naar aanleiding van het verslag van de vorige vergadering dd. 24 maart j.l. nog vragen te stellen zijn. Men kan zich met deze notulen verenigen. Hierna wordt de heer Pavlicek gevraagd de ver schillende vragen die hem in de vorige vergade ring werden gesteld te bantwoorden. 1. Reserve snipperdag: een en ander is 7 april j.l. aangeplakt; 2. Zittingen Bouwfonds: de heer Rouwendal heeft onlangs een zitting te Holten gehouden; afgesproken werd dat de heer Rouwendal over een maand of drie nog eens zou komen; in middels zou de heer Vlogtman zien met de jongeren verder contact op te nemen; 3. Nieuwe olie weefgetouwen: uiteengezet werd, dat de dikkere olie een proef betrof en dat men inmiddels van deze dikte is afgestapt; 4. Bevoorrading onderhoudsmaterialen Holten: Een en ander is door de heer Boonstra met het magazijn opgenomen en heeft de volle aan dacht, doch het kan uiteraard gebeuren dat men van een bepaald artikel plotseling te weinig heeft, in welk geval men het aanwezige zo goed mogelijk moet verdelen zodat ieder een voort kan tot nieuwe aanvulling ont vangen is; 5. Elektrische stroomregelaar voor onze fabriek te Holten: de betreffende weerstandsknop was doorgedraaid, maar dit is nu weer in orde ge maakt; de meter die er in zat is eraf gehaald en naar de fabriek gestuurd om helemaal op nieuw geijkt te worden; 6. Eerste militaire keuring: daar gebleken is dat inderdaad tegenwoordig dikwijls bij militaire keuring praktisch een hele dag verloren gaat, wordt deze eerste dag indeni nodig, door ons vergoed; 7. Plastic van dak: het vraagstuk van het ver vangen van de onderste laag plastic die grauw en vuil is geworden en hoe langer hoe minder licht doorlaat, heeft de aandacht van de Di rectie; de moeilijkheid is echter wanneer men deze plasticlaag zou kunnen vernieuwen, dat hiervoor stellages nodig zullen zijn, hetgeen^^ grote stagnatie in de Weverij zou geven; onder-^F' zocht zal worden of er misschien een mogelijk heid is om een en ander tijdens de fabrieks- vakantie te doen. Vervolgens deelt de voorzitter de Commissie mede, dat gisteren in de algemene vergadering van aandeelhouders besloten werd om over 1963, gezien de goede gang van zaken, een winst uitkering van 3% aan het personeel uit te reiken. Wanneer deze winstuitkering uitbetaald kan wor den is nog niet bekend omdat men hiervoor eerst de goedkeuring van de Vakraad moet hebben ontvangen welke aanvraag hedenmorgen onmid dellijk werd verzonden. 8

Het Anker | 1964 | | pagina 8