Vergadering van de Contact Commissie te Holten op 24 maart 1964 Aanwezig: de heren H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman, H. Koopman, H. J. Lammertink, H. C. G. Grootherder en V. K. Pavlicek. De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent deze bijeenkomst en deelt de Commissie mede, bericht ontvangen te hebben dat i.p.v. de heer Koopman die 10 april bij ons weg gaat, als nieuw lid in de Contact-Commissie per 1 april 1964 zal op- treden de heer H. C. G. Grootherder. Spreker dankt de heer Koopman voor zijn pret tige samenwerking en spreekt de hoopt uit dat de heer Koopman in zijn nieuwe functie succes zal hebben. Daarna wordt de heer Grootherder welkom ge heten als nieuw lid van de Contact-Commissie te Holten. I. Gereserveerde snipperdag Men heeft nog 1 dag gereserveerd en gevraagd werd wat men hiermee doen wil. De mogelijk heid bestaat n.l. dat men deze dag achter de a.s. vakantie zet, zodat van de 2e week dan maan dag, dinsdag en woensdag aaneengesloten zou den zijn en de overgang voor het volgende vakantiejaar naar 2 weken aaneengesloten va kantie dan vergemakkelijkt zou worden. De Com missie spreekt zich echter ervoor uit deze dag toch vrij te laten snipperen omdat men over het ^^algemeen hierop gerekend heeft. f^Besloten werd om op 31 maart a.s. in de fabriek te Holten aan te plakken dat vanaf 1 april een halve snipperdag en wel 4 uur voor de ploegen resp. 4,5 uur voor de dagploeg vrij gegeven zal worden. Over de resterende 4,8 uur resp. 4,5 uur komt nog een volgend bericht. 2. Braderie Een en ander is met de Braderie-Commissie op genomen en zoals in het Holtens Nieuwsblad ver meld is, zal de Braderie in vervolg gehouden worden gedurende de laatste volle week van juli. 3. Zittingen Bouwfonds De heren Rouwendal en Vlogtman hebben nog geen gelegenheid gehad om het Bouwfonds in Holten aan de verschillende personeelsleden uit een te zetten o.a. in verband met ziekte van de heer Vlogtman. Gestreefd zal worden om deze zitting voor het Bouwfonds te Holten spoedig te doen plaats hebben. 4. Rondvraag Nieuwe olie voor weefgetouwen De heer Lammertink deelt mede dat de nieuwe olie veel dikker is dan vroeger en dat men hier van last heeft. Bevoorrading onderhoudsmaterialen Holten Men klaagt erover dat het opsturen van materiaal uit het magazijn te Rijssen de laatste tijd veel te lang zou duren; aan de hand van enkele voor beelden wordt dit geïllustreerd. Elektrische stroomregelaar voor onze fabriek te Holten Van de heer Megelink heeft de Commissie ver nomen dat het vaak gebeurt dat er overdag te weinig spanning is te Holten; 's nachts zou deze spanning wel normaal zijn. De oorzaak zou vermoedelijk een weerstandsknop zijn, die reeds enkele malen gerepareerd werd. Daar de reparaties niet afdoende blijken te zijn werd gevraagd om vervanging door een nieuwe weerstandsknop. Eerste militaire keuring (C.A.O.) Volgens de C.A.O. is het vrijgeven bij keuring voor verplichte militaire dienst met doorbetaald loon alleen dan noodzakelijk voor zover dit ver zuim binnen arbeidstijd noodzakelijk is. Er werden twee speciale gevallen genoemd. Verzocht werd om deze te bekijken. 7

Het Anker | 1964 | | pagina 7