Jnteil©3, alsmede namens zijn vrouw voor de haar aan geboden bloemen. Hierna bleef men nog enige tijd bijeen waarna af scheid werd genomen en de heer Roosink deze jubileum-dag verder in huiselijke kring vierde. 40-jarig jubileum ™50-jarig jubileum Op 13 december j.l. vierde de heer J. Roosink, die als linoleum-wever werkzaam is, zijn gouden jubi leum. De jubilaris die op de dag van zijn jubileum, ver gezeld van zijn vrouw, door de Directie werd ont vangen, staat bekend als een goede wever. Hiervan gewaagde ook de heer A. H. ter Horst die hem namens de Directie hartelijk dank bracht voor het vele werk dat in deze 50 jaren door de jubilaris werd verricht. Als waardering werd de jubilaris een gouden hor loge met inscriptie aangeboden, terwijl mevrouw Roosink een boeket bloemen werd aangeboden waardoor zij ook in de huldiging betrokken werd. De heer Roosink zeide zijn werk altijd met veel plezier gedaan te hebben en dankte de Directie voor de hartelijke woorden tot hem gericht, voor het prachtige cadeau dat hij mocht ontvangen Sinds ons laatste Anker-nummer vierden de vol gende personen hun 40-jarig jubileum in ons be drijf: op 17-12-'63 de heer E. R. Rlom, werkzaam aan de keurtafel en de heer F. J. Harbers, die batcher is in Batchingkamer Boomkamp; op 10- l-'64 de heer G. J. v. d. Maat, werkzaam in de Kalanderij aan de oprolstoel; op 21- l-'64 de heer Js. Poortman, die als baas van de Krasserij werkzaam is en op 11- 2-'64 de heer H. Gulink, tevens werkzaam in de Krasserij als arbeider aan de 3e drawing. Allen werden door de Directie op de dag van hun jubileum ontvangen, waarbij hen een persoonlijk woord van dank werd gebracht voor hetgeen zij al die jaren voor het bedrijf hebben verricht. Allen hebben dit gedaan met inzet van hun beste krachten waarvoor men dan ook alleen maar dank baar kan zijn. Een enveloppe met inhoud werd hen als waarde ring aangeboden en tevens het Anker-insigne met gouden kroontje voor het 40-jarig dienstverband. Na een prettig gesprek werd afscheid genomen, waarbij de jubilarissen de Directie dank zegden voor de hartelijke ontvangst en het cadeau dat zij mochten ontvangen. De heer Js. Poortman De neer H. Gulink

Het Anker | 1964 | | pagina 3