Dankbetuigingen Voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen van de bazen en arbeiders van We verij Boomkamp, betuig ik hier mede mijn hartelijke dank. H. W. Goossen. De Directie van Ter Horst Co. N.V. zeg ik hartelijk dank voor het fruitbakje dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Mevr. Meijerink-Holtvoort. Bij ons 50-jarig huwelijksfeest werden wij verrast met een prachtige fruitmand van de Di rectie van Ter Horst Co. N.V. Hiervoor zeggen wij langs deze weg hartelijk dank, waarbij wij tevens Mej. Vink bedanken voor haar belangstelling. H. W. van Brussel en echtgenote. Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie, bazen en personeel van Weverij Geume voor de prachtige fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte ontving. M. Klein Legtenberg. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en mede-arbeiders van Spoelerij Boomkamp voor de prachtige fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. H. Hakkert. Hartelijk dank aan de Directie, bazen en mede-arbeiders voor de diverse attenties en blijken van belangstelling tijdens mijn ziekte en terugkomst uit het ziekenhuis ontvangen. Tevens Mej. Vink hartelijk dank voor het bezoek thuis en in het ziekenhuis. A. Paalman, Spoelerij Boomkamp. Op de dag van onze pensionering werden wij door de Directie ont vangen waarbij ons een prachtig handbeschilderd wandbord werd aangeboden. Hiervoor en voor de cadeaus die wij van bazen en personeel van onze afdelingen ontvingen, zeggen wij hartelijk dank. J. H. Altink - Weverij M. Tijhof - Weverij J. Ligtenberg - Weverij G. H. Rozendom - Weverij Ondergetekende betuigt hierme de zijn hartelijke dank aan de Di rectie voor de prachtige fruit mand welke hij mocht ontvangen en tevens aan Mej. Vink voor haar bezoek. G. J. Nijland. Hierbij betuigen wij onze harte lijke dank aan de Directie voor de huldiging ons bereid ter ge legenheid van ons 50-jarig dienst- jubileum en voor het prachtige cadeau dat ons hierbij werd aan geboden. Tevens zeggen wij bazen en me de-arbeiders hartelijk dank voor de ontvangen cadeaus en betoon de belangstelling. Joh. Roosink - Weverij G. H. Slagman - Krasserij Hartelijk dank aan de Directie, bazen en mede-arbeiders van Weverij Bijvank II voor het fruit bakje dat ik met de Kerst mocht ontvangen. H. Nijveld Ondergetekenden zeggen het per soneel van de Kalanderij harte lijk dank voor de vleesschotel die zij met de Kerstdagen mochten ontvangen. G. Ligtenberg H. G. Siegerink M. Ligtenberg W. ter Keurst Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en mede-arbeiders van de Kalande rij en de kelners van het Park gebouw voor de prachtige fruit mand die ik bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis mocht ontvan gen. Ook Mej. Vink voor het be zoek tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. H. G. Siegerink Hartelijk dank aan Directie, ba zen en personeel van Spinnerij Beek voor de prachtige fruitmand tijdens mijn ziekte ontvangen. H. Lankamp Langs deze weg betuigen wij on ze hartelijke dank voor de be toonde belangstelling en het me deleven betoond tijdens de ziekte en het overlijden van onze zorg zame vader G. W. Nijland. Fam. Nijland Hartelijk dank aan het personeel^k van de Kalanderij voor de ca-^F deaus en betoonde belangstelling bij ons 40-jarig huwelijksfeest ontvangen. H. v.d. Noort en echtgenote De Directie zeg ik hierbij harte lijk dank voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ont vangen. J. Kreijkes - Weverij Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prettige ontvangst op het kan toor ter gelegenheid van mijn 40-jarig dienstjubileum en voor het cadeau dat ik hierbij mocht ontvangen. Tevens mijn hartelijke dank aan het personeel van de Kalanderij voor het cadeau en voor de di verse blijken van belangstelling. E. R. Blom. Tijdens mijn ziekte mocht ik van^k de plaatswerkers een fruitmano^^ ontvangen, waarvoor ik via het Anker U allen nog hartelijk wil dankzeggen. A. Kippers. Hiermede willen alle personeels leden die gedurende de Kerst dagen een bepaalde tijd ziek wa ren en een fruitschaal ontvingen, de Directie van harte dank zeg gen. Door de bazen en medewerkers van Weverij Bijvank II werd mij tijdens mijn ziekte een fruitmand gebracht. Hiervoor wil ik nog langs deze weg mijn dank betuigen. Js. Lankamp 30

Het Anker | 1964 | | pagina 30