Met pensioen De heer J. A. Altinh. Wegens het bereiken van de pensioengerechtig de leeftijd verlieten onderstaande personen in de afgelopen twee maanden weer ons bedrijf. Op 31 december 1963 was dit de heer J. H. Altink - die als wever werkzaam was in Weverij Boom kamp en een diensttijd van 51 jaren heeft; Op 31 januari 1964 waren het de heren: J. Ligten- berg - wever in de Boomkamp met 51 dienstjaren; M. Tijhof - wever ook in de Boomkamp met 50 dienstjaren; G. H. Rozendom - linoleum-wever met 51 dienstjaren en H. Wolterink - die de laatste tijd wegens minder-validiteit werkzaam was bij de plaatswerkers en 49 dienstjaren heeft. De heer Wolterink kon helaas niet op het katoor komen om afscheid te nemen omdat hij i.v.m. een operatie in het ziekenhuis was opgenomen. Wij wensen hem van deze plaats van harte een spoedige beterschap. Allen werden persoonlijk door de Directie op het kantoor ontvangen om afscheid te nemen, nadat zij in hun eigen afdeling reeds afscheid genomen hadden. Hierbij werd hen door de Directie op hartelijke wijze dank gebracht voor het vele werk dat ze al de jaren voor het bedrijf hebben verricht. Allen hebben dit op een voorbeeldige wijze gedaan het geen aller respect afdwingt. Enerzijds is het dan ook jammer dat er steeds goede werkkrachten het bedrijf gaan verlaten. Anderzijds is het zeer verheugend dat men deze leeftijd in goede gezondheid mag bereiken en zo doende van een welverdiend pensioen mag ge nieten. Als herinnering aan hun diensttijd wordt een wandbord aangeboden, hetgeen altijd zeer in de smaak valt. Onder het genot van een kop koffie worden nog diverse herinneringen opgehaald die in nauw ver band staan met hun jarenlange werkkring bij Ter Horst, waarna met wederzijds de beste wensen afscheid wordt genomen. Van links naar rechts de heren J. Lichtenberg, M. Tijhof en G. H. Rozendom. 20

Het Anker | 1964 | | pagina 20