Groot nieuws voor onze sportvissers was en die aan de Textielvakschool ter beschik king was gesteld, werd deze onderwijzersdag ge houden. Na een welkomstwoord volgde een rondgang door de textiel-expositie door alle 450 aanwezigen, die met belangstelling kennis namen van alles wat er van textiel vervaardigd kan worden. Door ons werd uiteraard op deze tentoonstelling ook geëxposeerd, waarbij wij er, dank zij de me dewerking van velen uit ons bedrijf, in geslaagd zijn een aantrekkelijke stand neer te zetten die ,JÉjtengewoon veel belangstelling trok. de foto's kunt U zien hoe onze stand er uit zag. Vooral voor het artikel vloerbedekking bestond zeer grote belangstelling, waarbij bijzonder ge ïnformeerd werd naar de hoedanigheden van de verschillende soorten en hoe en waarvoor ze het best gebruikt kunnen worden. Na de rondgang door deze expositie werd in een ander gedeelte van de hal een modeshow gehou den welke ook een grote belangstelling genoot. Al met al zal deze dag weer zijn steentje hebben bijgedragen om alle aanwezigen erop te wijzen dat textiel een zeer belangrijke branche is in ons land en voor velen goede mogelijkheden kan bie den. Wist U, dat er van 7 tot en met 18 mei een grote Internationale Visserij Tentoonstelling „NAVITO" wordt gehouden in de Houtrusthallen te Den Haag. Entreeprijs 2,00 per persoon. Groepskaarten voor minstens 25 personen op schriftelijke aanvraag vóór 1 mei a.s. 1,50 per persoon. Alle toegangskaarten geven recht op gratis bezoek aan de Pier. Verdere bijzonderheden: Vanaf het tentoonstellingsgebouw is het ca. 15 minuten wandelen via de vissershaven naar de boulevard. Er wordt een speciale busdienst inge legd van het tentoonstellingsgebouw naar de bou levard en de Pier (vice-versa). Behoudens een kerncollectie hengelsportartikelen, visspecialiteiten, visboten, buitenboordmotoren etc. welke kunnen worden gekeurd of gekocht, biedt de NAVITO vele bezi enswaardigheden en attracties (ook voor de dames). Zo zult U gratis de daar aanwezige Cineac kun nen bezoeken waar regelmatig films over het vissen draaien. Voorts kunt U een bezoek brengen aan de nog nimmer vertoonde expositie „DE SCHATTEN DER 7 WERELDZEEEN"; dan zal er door de Ned. Onderwatersport Bond regel matig worden gedemonstreerd in een groot bassin en kunt U een keurcollectie Aquaria bewonderen etc. etc. Alle attracties in het tentoonstellingsgebouw zijn gratis. Iedere 100ste bezoeker wacht een aardige attractie, terwijl iedere 500ste bezoeker een gra tis dag vissen op zee wordt aangeboden!! U zult begrijpen dat dit schrijven geen volledig beeld van de tentoonstelling kan zijn, doch dat slechts enige facetten werden belicht. De tentoonstelling is geopend van 1017 en van 1923 uur. Op 10, 17 en 18 mei sluit de ten toonstelling om 18 uur. Dus vissers, op naar Den Haag! Onze redactie kan belangstellenden desgewenst nog nadere inlichtingen verschaffen. 19

Het Anker | 1964 | | pagina 19