Van links naar rechts de heren J. Bangboer, G. Poortman, G. J. Nieuwenhuis en J. Poortman. De a.s. gepensioneerden die bijna allen een dienst tijd van meer dan 50 jaren bij Ter Horst Co. N.V. achter de rug hebben, werd voor een officieel afscheid door de Directie op het kantoor ontvan gen, die hen bij deze gelegenheid hartelijk be dankte voor het vele werk dat zij in al de jaren die ze hier werkten, voor het bedrijf verricht heb ben. Allen hebben dit, ieder op zijn speciaal gebied, op een manier gedaan die respect afdwingt van allen die hen in hun werk hebben meegemaakt. De Di rectie waardeert dit dan ook ten zeerste. Als herinnering aan hun ,,Ter Horst-tijd" wordt een speciaal wandbord aangeboden waarop be halve de naam, ingebakken zijn de data van in diensttreding en van pensionering. Tevens ont vangt ieder zijn pensioenbrief met de wens dat zij nog lang van dit welverdiende pensioen in goede gezondheid zullen mogen genieten. Speciaal wordt er nog op gewezen dat gepensio neerden welkom zijn om het bedrijf te bezichtigen. Ook mede namens mijn vrouw, zeg ik het personeel van de Sterkerij hartelijk dank voor de cadeaus die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter. B. J. Schepers. Hartelijk dank aan de Directie, bazen en collega's voor het fruit dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. J. Dam Wiechers. Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank •aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de waarderende woorden bij zijn pensionering tot hem ge sproken en voor het wandbord dat hem hierbij werd aangeboden. Ook betuig ik mijn hartelijke dank aan de bedrijfslei ding, bazen en arbeiders van de Krasserij voor de ca deaus mij bij het verlaten van het bedrijf geschonken. J. Roosink. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan het perso neel van de Naaierij voor de fruitmand die ik mocht ontvangen tijdens mijn ziekte. H. Nijland. Ondergetekende zegt langs deze weg hartelijk dank aan zijn mede-arbeiders voor het medeleven tijdens zijn langdurige ziekte ondervonden en voor het fruit dat hij mocht ontvangen. Ook de Directie hartelijk dank voor het fruit en de fruitschaal en mej. Vink voor het bezoek. J. Klaas - Krasserij. Aan het personeel van Spinnerij Boomkamp zeg ik, ook namens mijn vrouw, hartelijk dank voor de cadeaus die wij bij de geboorte van onze zoon mochten ontvan gen. G. Wessels. Voor de fruitmand die ik van het personeel van de Naaierij tijdens mijn ziekte mocht ontvangen, betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank. Mevr. Brinkman-Borkent. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de bedrijfs leiding, collega's, bazen en arbeiders uit de Batching- kamer voor de cadeaus mij bij mijn vertrek geschonken. H. Bruins. Langs deze weg betuig ik ook mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan het personeel van de Naaierij voor de cadeaus die wij mochten ontvangen bij de ge boorte van onze dochter. H. Kosterbok. Het personeel van Spinnerij Boomkamp wil ik hierbij van harte dankzeggen voor de vleesschotel die ik tijdens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. C. van Eijk. Voor de prachtige fruitmand die wij mochten ontvan gen bij ons 50-jarig huwelijksfeest, willen wij de di rectie hartelijk dankzeggen. Ook mejuffrouw Vink hartelijk dank voor de betoonde belangstelling. G. ten Berge en echtgenote 27

Het Anker | 1963 | | pagina 27