MET PENSIOEN Dankbetuigingen Verschillende werknemers zijn in de afgelopen drie maanden met pensioen gegaan wegens het berei ken van de 65-jarige leeftijd. Het waren: op 30 september: de heer J. Roosink - afdelingsbaas in de Krasserij, de heer G. J. Pas - wever op de z.g. „lange rollen" in Weverij Beek; op 31 oktober: de heer J. Poortman - vroeger werkzaam in de Krasserij, de laatste jaren wegens minder vali diteit thuis, de heer G. Poortman - schilder en opschrijver balenloods, de heer G. J. Nieuwenhuis - keurder in de Kalan- derij, de heer J. Bargboer - plaatswerker; op 30 november: de heer B. J. Gerritsen - linoleum-wever in Weverij Bijvank II, de heer J. Borkent - touwbaas in Weverij Boom kamp, de heer H. W. Nijkamp - hek- dak- en betonwer ker en balenlosser. Ondergetekenden betuigen hiermede hun hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de onvergetelijke dag welke hen werd aangeboden bij hun 40-jarig dienstjubileum. B. J. Wessels - Weverij. H. Wessels - Krasserij. J. W. Kappert - Weverij. Voor de prettige ontvangst en het prachtige cadeau ont-| vangen ter gelegenheid van ons 50-jarig dienstjubileum, willen wij ook mede namens onze echtgenotes, de Direc tie van harte dankzeggen. Ook de bazen en mede-arbeiders hartelijk dank voor de prachtige bloemen en de betoonde belangstelling. G. Knol - Weverij. J. A. Tempelman - Weverij Geurne. Tijdens mijn ziekte mocht ik van de Directie, bazen en personeel van de Spinnerij diverse attenties en blijken van belangstelling ontvangen, waarvoor ik langs deze weg nogmaals hartelijk dank wil zeggen. M. ten Hove - Spinnerij. Ondergetekende betuigt hiermede zijn oprechte dank aan bazen en mede-arbeiders van de Weverij Boomkamp voor de prachtige fruitmand tijdens zijn ziekte ont vangen. G. J. Nijland. Het afscheid van de heer Roosink. Van links naar rechts de heren J. Borkent, H. W. Nij kamp en B. J. Gerritsen. 26

Het Anker | 1963 | | pagina 26