Gouden jubilea In de laatste drie maanden vierden een viertal werknemers hun 50-jarig dienstjubileum. Het waren op: 23- 9-1963 J. A. Tempelman - Weverij. 13-10-1963 G. Knol - Weverij. 22-10-1963 G. J. Roosink - Centrale Werkplaats. 24-11-1963 G. H. Slagman - Krasserij. De heer J. A. Tempelman, die jaren wever geweest is, is thans werkzaam in Weverij Geume als poet ser en verricht verder nog diverse werkzaamheden in deze afdeling, tot ieders tevredenheid. De heer G. Knol, die eerst wever geweest is, is de laatste jaren werkzaam als getouwsteller in Weverij Bijvank II, waar hij een bekende en beminde fi guur is. De heer G. J. Roosink is zeer zeker geen onbeken de. Door zijn afwisselende werkzaamheden als portier en als magazijnbediende komt hij met veel mensen in aanraking en heeft zich zodoende vele vrienden verworven. De heer G. H. Slagman is een van de weinigen die al die jaren uitsluitend in één afdeling heeft ge werkt nl. in de Krasserij. Momenteel staat hij aan de 3e drawing en men behoeft hem niets te ver tellen over de verschillende machines in de Kras serij en hoe men met deze om moet gaan. De gouden jubilarissen werden allen door de Di- rectie op de dag van hun jubileum ontvangen. Dat hierbij ook de echtgenotes aanwezig waren, verhoogde de feestvreugde, omdat ook zij bij dit jubileum nauw betrokken zijn. Door de Directie werd de jubilarissen op harte lijke wijze dank gebracht voor al het werk dat door hen gedurende 50 lange jaren werd verricht. Als waardering hiervoor werd hen een gouden polshorloge met inscriptie aangeboden en het gou den Anker-insigne. Ook de dames werden niet vergeten; deze werden „in de bloemetjes" gezet. Na nog enige tijd gezellig samen te zijn geweest waarbij het kopje koffie met gebak niet ontbrak, werd afscheid genomen om deze dag verder in huiselijke kring te vieren. De heer en mevrouw Tempelman. De heer en mevrouw Knol. De heer G. J. Roosink. De heer G. H. Slagman.

Het Anker | 1963 | | pagina 13