Gedecoreerden Op 6 augustus jl. vierde de heer H. Aaftink, die als chauffeur aan ons bedrijf verbonden is, de dag dat hij 40 jaar geleden in dienst trad van Ter Horst Co. N.V. Hij en zijn vrouw waren, ter viering van het officiële gedeelte door de Directie uitgenodigd om op die dag 's morgens om 11 uur op kantoor te komen, alwaar naast de Directie ook burge meester Landweer aanwezig was. Na de jubilaris gelukgewenst te hebben werd de heer Aaftink door de burgemeester gedecoreerd met de bronzen medaille in de Orde van Oranje- Nassau. Laatstgenoemde hield hierbij een toespraak waar bij hij behalve de jubilaris ook de Directie geluk wenste; de jubilaris voor zijn 40 jaar trouwe dienst, de Directie met het feit, dat men perso neel had dat zulk een jubileum kon vieren. De heer G. W. ter Horst feliciteerde de heer Aaftink hartelijk met dit jubileum en bracht hem dank voor de ijver en toewijding die hij ge durende deze 40 jaar aan zijn werk voor ons bedrijf had gegeven. Ook mevrouw Aaftink werd van harte bedankt omdat zij door haar goede zorgen ertoe had bij gedragen om dit jubileum mogelijk te maken. Spreker besloot met de hoop uit te spreken dat Aaftink nog vele gelukkige jaren beschoren moch ten zijn en dat hij deze welverdiende onder scheiding nog dikwijls bij passende gelegen heden zou mogen dragen. Na nog gezellig over vroegere dagen, toen de heer Aaftink o.a. nog chauffeur bij de „familie" was, gebabbeld te hebben werd afscheid ge nomen waarbij de heer Aaftink woorden van dank betuigde. Ongetwijfeld heeft men deze dag in huiselijke kring feestelijk verder gevierd. 8

Het Anker | 1963 | | pagina 8