Vergadering met de contactcommissie te Holten op donderdag 29 augustus Aanwezig: de heren H. Jordaan, E. D. Stam, H. J. Lammertink, J. Kolkman, H. Koopman en V. K. Pa- vlicek. De heer Jordaan opent deze bijeenkomst en deelt mede, dat in eerste instantie het nieuwe vakantie schema 1963/1964 besproken zal worden. 1. Concept-vakantieschema voor Holten 1963/1964 Op verzoek wordt de werktijd op St. Nicolaas zo veranderd, dat men om 6 uur 's avonds naar huis kan; bovendien prefereert men op Oudejaarsdag een kwartier langer te werken. Verder geen wijzigingen. 2. Bespreking verslag van de vergadering op 14 juni 1963 V erlichtingskwestie De voorzitter deelt mede dat hij e.e.a. nog heeft be sproken. Gezien zou worden of voor deze kwestie toch geen andere oplossing te vinden zou zijn. De heer Stam maakt de opmerking dat men in deze hoek van de Weverij veel last heeft overdag als het donker weer is. Voorgesteld wordt of het niet mogelijk is ramen in deze blinde muur te maken, zodat dan tenminste over dag het verlichtingsprobleem opgelost zou zijn. Beter contact tussen het personeel onderling E.e.a. verloopt bevredigend Gevraagd wordt nog een 40-tal circulaires als onlangs ontvangen, te zenden. Rookprobleem in de toiletten De leden wijzen erop dat het roken in de toiletten erger wordt dan vroeger. Bekend is dat iedereen naar een redelijke oplossing van het rookprobleem zoekt. 3. Rondvraag Ideeënbus De heer Koopman merkt op dat hij een idee heeft ingezonden en dat hij hierop nog geen antwoord heeft gekregen. Medegedeeld werd dat zijn idee onlangs werd be sproken en dat het niet duidelijk was om welke hand vatten het ging. De heer Koopman geeft een nadere toelichting die aan de Ideeënbuscommissie doorgegeven zal worden. Kokers lange rollen De heer Kolkman maakt de opmerking dat de kokers voor lange rollen zeer schaars zijn en dat men hooguit 2 kokers per dag ontvangt uit Rijssen. De aandacht hiervoor wordt gevraagd. Medegedeeld wordt dat de afnemers deze kokers bij horten en stoten terugzenden, waardoor een onregel matige voorraad van de kokers te Rijssen is. E.e.a. zal bekeken worden. i Braderie te Holten Wij zullen zien contact op te nemen met de heer Klein Velderman de leider van het Comité Braderie te Holten of het niet mogelijk zou zijn deze Braderie in de laatste volle week van juli te houden wanneer er fabrieksvakantie is. Tot nu toe is het zo dat deze Braderie juist in de eerste volle week van augustus gehouden wordt, waardoor men elk jaar weer moeilijk heden heeft met jongelui die op de avonden van deze week (juist direct na de vakantie dus) vrij willen hebben. Lekken dak De aandacht wordt gevestigd op het platte dak dat zou lekken. Inmiddels is men heden begonnen met dit dak te repareren. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de voor zitter deze vergadering. „Vrouw, welke kaart... 6

Het Anker | 1963 | | pagina 6