Dankbetuigingen 5-7-1963 Johannes Willem Gerhard, zoon van A. Pijffers (Spinnerij) en G. Pijffers 15-7-1963 Nanda, dochter van H. J. Vlogtman (Kan toor) en E. Nijland 16-7-1963 Gerrit, zoon van J. H. Schuurs (Spinnerij) en L. Westerhoff 12-8-1963 Jan Hendrik, zoon van J. Altink (Spoelerij) en A. Wermink 12-8-1963 Jeanette, dochter van G. J. Potman (We verij Holten) en G. Kruithof 14-8-1963 Geerhard, zoon van B. Kelder (Spinnerij) en J. Lamberink 17-8-1963 Jan, zoon van H. Borkent (Sterkerij) en D. Beldman 23-8-1963 Frits Edgar, zoon van F. C. W. Gosewisch (Spoelerij) en J. van der Stouw 26-8-1963 Albert, zoon van R. Eggink (Spinnerij) en W. Kerkdijk 4-9-1963 Gerritdina, dochter van J. Wild (Kalanderij) en M. Seppenwoolde 5-9-1963 Hendrikus Johannes, zoon van A. J. Wagge- veld (Weverij) en F. Schippers Gehuwd: 5-7-1963 H. D. v. d. Bos (Weverij Holten) en H. Zandvoort 19-7-1963 M. ter Braak (Weverij) en J. G. ten Brinke Overleden: 7-8-1963 E. J. Brinks - Gepensioneerde 16-8-1963 D. J. Bakker - Gepensioneerde 18-8-1963 H. Kl. Legtenberg - Gepensioneerde Voor de prachtige fruitmand die wij mochten ontvangen op ons 50- en 55-jarig huwelijksfeest wil len wij gaarne langs deze weg de Directie van harte dankzeggen. Het 50-jarig bruidspaar Van Brussel-Kappert. Het 55-jarig bruidspaar Harbers-ter Harmsel. Het 55-jarig bruidspaar Schuitert-ten Berge. Hiermede betuigen wij onze har telijke dank aan de Directie voor het prettige afscheid bij onze pen sionering en het wandbord dat ons hierbij werd aangeboden. Ook het personeel van onze af delingen hartelijk dank voor de cadeaus en betoonde belangstelling. A. J. Hodes. G. Deijk. Mej. W. M. Agteresch. Mej. G. van der Riet. Langs deze weg zeggen wij de Directie en mejuffrouw Vink har telijk dank voor de prachtige fruitmand en de belangstelling bij ons 55-jarig huwelijk ontvangen. D. Schuitert en echtgenote. Hartelijk dank aan het personeel van spinnerij Beek voor de fruit mand die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze zoon. B. Kelder. Hierbij betuigen wij onze harte lijke dank aan de Directie voor het fruitbakje dat wij tijdens onze ziekte ontvingen. G. J. Zandvoort. J. Kreijkes Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en mede-arbeiders in Krasserij Boomkamp van beide ploegen, voor het cadeau dat ik mocht ontvangen tijdens mijn ziekte en verblijf in het zieken huis. Tevens mejuffrouw Vink, die mij ook deze keer weer kwam op zoeken, hartelijk dank. H. Wessels. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, mejuffrouw Vink, bazen en mede arbeiders voor de prachtige fruit manden en de betoonde belang stelling ondervonden tijdens mijn ziekte thuis en in het ziekenhuis. A. Paalman, Spoelerij „Boomkamp". Hiermede dank ik de Vereniging T.O.V.A. hartelijk voor de bloe men die tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis te Groningen heb gekregen. H. Siegerink. Langs deze weg wil ik de Directie, bazen en personeel van Weverij Boomkamp dankzeggen voor het fruit dat ik tijdens mijn ziekte heb ontvangen en voor het bezoek van mejuffrouw Vink tijdens mijni verblijf in het ziekenhuis. F. J. Dommerholt. Voor de financiële bijdrage die ik na het heengaan van mijn man van de Directie en personeelsleden mocht ontvangen, wil ik gaarne op deze wijze mijn dank betuigen. J. Temmink-Poortman. Aan Directie, personeel en oud- personeel van de firma Ter Horst Co. N.V. zeg ik langs deze weg hartelijk dank voor de deel neming en daadwerkelijke steun, welke ik mocht ondervinden bij het overlijden van mijn geliefde man. A. Borghuis-Averesch. 16

Het Anker | 1963 | | pagina 16