Feestelijke gebeurtenissen Op donderdag 27 juni was het feest op de Hag- weg. Want daar was het, dat het bruidspaar Harbers-ter Harmsel herdachten, dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk traden. Het was er druk, wat geen wonder was, wanneer wij bedenken dat de familie die zo klein begon in deze 55 jaar uitgegroeid was tot 10 kinderen, 55 kleinkinderen en 5 achterkleinkinderen. Men zou er de tel van kwijtraken. zij verlof kreeg deze dag thuis door te brengen, zodat allen met grote dankbaarheid deze ge beurtenis konden herdenken. Op dinsdag 25 juni ging aan de Holterstraat de vlag uit. Daar was het bruidspaar Van Brussel- Kappert in het goud gezet en al lijkt het nu ,,maar" 50 jaar, wanneer men tegelijk genoemd wordt met twee echtparen die al 55 jaar ge- Bruidspaar Harbers-ter Harmsel. Bruidspaar Van Brussel-Kappert. Nog een ander 55-jarig huwelijksfeest vond plaats, en wel op donderdag 4 juli toen het bruidspaar Schuitert-ten Berge voor de 55e maal hun huwelijksdag in gedachten voorbij liet gaan. Bijna was hier een kink in de kabel gekomen vanwege het feit dat mevrouw Schuitert reeds geruime tijd in het ziekenhuis was opgenomen. Gelukkig was zij inmiddels zoverre hersteld, dat trouwd zijn, het behoort evenzeer tot de uitzonde ringen, vooral wanneer men beiden nog over een uitstekende gezondheid beschikt. Ook hier was vreugde over het feit, dat de ouders zo lang gespaard mochten blijven. Wij wensen al deze bruidsparen van harte nog menig jaar tezamen toe in goede gezondheid. 11

Het Anker | 1963 | | pagina 11