Met pensioen Op 31 juli gingen 2 personen ons bedrijf ver laten wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. Dit waren de heren G. Deijk en A. J. Hodes. De heer G. Deijk die 51 jaren in ons bedrijf werkzaam is geweest, heeft zijn sporen als wever in de Weverij verdiend. De heer A. J. Hodes heeft bij ons altijd in de ICrasserij gewerkt en was op 25 maart jl. 50 ja ren aan ons bedrijf verbonden geweest en werd op 21 juli jl. 65 jaar. Op 30 augustus gingen de volgende personen met pensioen: De heren W. H. Pas en A. J. van Putten, de dames G. van der Riet en W. M. Agteresch. De heer W. H. Pas was 47 jaren aan ons bedrijf verbonden en is altijd als wever werkzaam ge weest. De laatste tijd moest hij echter wegens minder goede gezondheid thuis blijven. De heer A. J. van Putten is ook altijd wever ge weest waarvan de laatste tijd als linoleum-wever; hij heeft 41 dienstjaren. Ook hij was enige weken wegens ziekte thuis, maar was gelukkig wel in staat bij dit afscheid aanwezig te zijn. Mejuffrouw G. van der Riet, die 48 dienstjaren achter de rug heeft, was eerst werkzaam als spinster. De laatste jaren is ze als handnaaister in de Naaierij werkzaam geweest. Mejuffrouw W. M. Agteresch was stopster in de Kalanderij. Ook zij was vroeger werkzaam in de Spinnerij. Zij was 44 jaren in ons bedrijf werk zaam. Door de Directie werd op het kantoor persoonlijk afscheid genomen van de bovengenoemde per sonen, waarbij hen op hartelijke wijze dank werd gebracht voor al het werk dat ze gedurende hun lange dienstperiode voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. Afscheid heren A. J. Hodes en G. Deijk. Als herinnering aan deze periode werd hen een wandbord aangeboden, waarop de data van in diensttreding en vertrek zijn aangegeven. Onder het genot van een kop koffie met gebak werden nog veel oude herinneringen opgehaald waarna met wederzijds de beste wensen voor de toekomst afscheid werd genomen. 10

Het Anker | 1963 | | pagina 10