van Heel 85 laar j^fcnheid van haar verjaardag een blijvend aan- ^Kken aan te bieden en nam daartoe nader con tact op met onze directie en de commissie van toezicht van Wilhelmina. Naarstig werd gezocht naar een passend en waardig geschenk, dat me vrouw De Bordes wenste aan te bieden tijdens de serenade welke haar alsnog gebracht zou wor den. Haar keuze viel op een paar schitterende schellebomen, compleet met stokken en draag riemen, welke Wilhelmina tijdens haar optreden in het openbaar naast vaandel en federatievlag mede zou kunnen dragen tot volle glorie van het corps. Natuurlijk moesten deze schellebomen, voorzien van het ankerembleem van Ter Horst Co. N.V. nog besteld en verwaardigd worden en zaterdag 20 april 1963 was de dag aangebroken, waarop de aanbieding kon plaatsvinden. In vol ornaat, met het volledige tamboercorps, met vaandel en vlag, trok Wilhelmina 20 april iHj^naar de villa van mevrouw De Bordes-van 18R, Stokmanskamp, alwaar onder aanwezig heid van de voltallige directie van Ter Horst Co. N.V. met hun dames de aanbieding van de schellebomen door mevrouw De Bordes-van Heel plaatsvond. Met een sprankelende toespraak van de jubilaresse, waarin zij zeer duidelijk haar liefde en waardering voor het corps liet uitkomen, overhandigde mevrouw De Bordes de beide schellebomen aan de waarnemend voorzitter van Wilhelmina, de heer H. Hofstede, waarna een tweetal geüniformeerde dragers van de muziek vereniging zich met de schellebomen voor het front van de vereniging opstelden onder hartelijk applaus van de aanwezigen. Na een dankwoord van de heer Hofstede en de directeur, de heer A. E. P. Sommer, dankte het gehele corps op pas sende wijze door het spelen van een bekende feestmars. In optocht werd daarna de eerste mars met de nieuwe versierselen door Rijssen gemaakt, langs het huis van de voorzitter, de heer C. Pauwe, die wegens ziekte de plechtigheid niet had kunnen meemaken, en nu toch in staat werd gesteld de schellebomen te zien. Tot slot werd ook nog een uitgestelde serenade gebracht aan het echtpaar Dommerholt-Vlogtman aan de Zuiderstraat ter gelegenheid van hun 60-jarig huwelijksfeest. Bei de oudjes, waarvan de heer Dommerholt een der oprichters van Wilhelmina is, waren kennelijk onder de indruk van dit huldeblijk. Na afloop mocht Wilhelmina nog een consumptie gebruiken in het Parkgebouw alwaar nog even werd nagebabbeld over deze onvergetelijke mid dag. 3

Het Anker | 1963 | | pagina 3