m Dankbetuigingen Voor de financiële steun die ik van de Directie en het gezamenlijk personeel mocht ontvangen na het overlijden van mijn man, wil ik langs deze weg mijn welgemeende dank betuigen. Wed. J. Tijhof-Boerman. Hiermee betuig ik mijn hartelijke dank aan de Di rectie en alle personeelsleden voor de financiële steun die ik mocht ontvangen na het plotselinge over lijden van mijn man. Wed. B. Juurlink-Nieuwenhuis. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan het Tova-bestuur voor het bloemstuk dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen en het personeel van Weverij Boomkamp voor de fruitmand. F. J. Temmink. Hartelijk dank aan de Directie, bazen en personeel van onze afdelingen voor het fruit en de belangstel ling die wij tijdens onze ziekte mochten ontvangen. J. W. Rouwendal Centr. Werkpl. E. J. Nieuwenhuis Weverij Boomk. Joh. Nijsink Kalanderij G. Bakker Naaierij A. Hilbrink Spinnerij Beek H. J. Korenromp Weverij Bijvank II. Voor het medeleven, ondervonden bij en na het over lijden van onze lieve man en vader, Hendrik Leferink, betuigen wij onze welgemeende dank. Fam. Leferink. jarig huwelijksfeest. Tevens zeggen wij Mej. Vink dank voor het bezoek. G. J. Voortman en echtgenote. Namens onderstaande personen hartelijk dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prettige ontvangst ten kantore en voor het prachtige gouden horloge. Joh. Geerling E. J. Nieuwenhuis A. J. Hodes J. Voortman G. Meijerink M. v.d. Belt. Hiermee zeg ik de Directie, bazen en personeel van de Kalanderij hartelijk dank voor de cadeaus die ik bij mijn pensionering ontving. A. Mekenkamp. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Be drijfsleiding en de afdeling Verkoop, voor de prach tige cadeau's die ik bij mijn pensionering mocht ont vangen. D. Nijland Pakkerij. Mede namens wederzijdse familie dank ik u hartelijk voor het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn man Etto Hendrik Boddé. G. Boddé-Suithoff. Op de dag van onze pensionering werden wij door de Directie op het kantoor ontvangen om afscheid te nemen. Voor deze prettige ontvangst en het wandbord dat ons hierbij werd aangeboden, betuigen wij onze har telijke dank. Ook het personeel van onze afdelingen onze harte lijke dank voor de cadeau's en de getoonde belang stelling. B. ten Bolscher Centrale Werkplaats W. A. ter Harmsel Krasserij H. Immink Kalanderij D. Nijland Pakkerij H. Timmerman Weverij. Hiermee zeggen wij de Directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand ons geschonken bij ons 55- 22

Het Anker | 1963 | | pagina 22