55 faar getrouwd Met aandacht lezen Op 14 maart jl. herdacht het echtpaar Voortman- Poortman, Banisweg 6, dat het 55 jaar was ge leden dat hun huwelijk gesloten werd. 55 Jaar lang is al een mensenleven, een groot voorrecht dus om deze dag te mogen vieren met de 4 kinderen, hun gezinnen en 10 kleinkinderen en verschillende verloofden. Het was een echt huiselijk feest en net druk ge noeg, want ook al wordt alles door de kinderen geregeld, het is niet gewoon om een huis vol mensen te hebben. Maar als dan alles weer voorbij is en de rust weer gekeerd, dan blijft deze dag nog heel lang in de herinnering, zowel van de ouders als de kinderen en wordt er nog heel vaak over nagepraat en foto's bekeken. Het is dan ook wel goed dat zo'n dag maar niet zonder meer voorbij is gegaan. Wij hopen dat er voor dit bruidspaar nog menig jaar in goede gezondheid mag zijn weggelegd. Bij ziekte moet u zich aan enige controlevoor schriften houden, teneinde ten volle te kunnen profiteren van de voor onze zieken getroffen voorzieningen. Een belangrijk controlevoorschrift is het volgen de: Indien de controlerend geneesheer u met ingang van een bepaalde datum arbeidsgeschikt der- klaart en u bent op die datum nog niet in staat uw werk te hervatten, dan moet u naar het eerst volgende spreekuur van de controle-arts gaan voor herkeuring. Kunt u niet komen, dan moet u direct bericht sturen aan de controle-arts of aan de Personeels afdeling. Vaak wordt nog gezegd dat men dit niet weet. Dit argument zal men in 't vervolg niet meer kun nen aanvoeren want u kunt het lezen op de con- trolekaart die u bij ziekte wordt uitgereikt en bo vendien staat het hier nog eens duidelijk vermeld. Goed lezen en goed uit uw ogen kijken is zeer belangrijk. Indien u de voorschriften niet goed opvolgt, kan dat u en uw gezin geld kosten en dat vinden wij héél jammer. 18

Het Anker | 1963 | | pagina 18