I Uitstapje naar Amsterdam •oooooo<>o<>oc>oc>c>oc>ooo<x>o<>oc>oooc<>oo De heer Wilms in 't goud. Z'n vrouw kijkt toe. De heer Hodes krijgt het gouden insigne opgespeld. HUISHOUDSCHOOL Van verschillende kanten bereikte mij het ver zoek nog eens een tocht naar Amsterdam te or ganiseren voor getrouwde dames, die vroeger kookcursussen hebben gevolgd. Zij die hiervoor wel voelen gelieven zich tussen 1 en 15 juli 's morgens op te geven bij: Mevrouw Müller-v.d. Gaast, Boomkamp, Rijssen. De tocht zal dan, bij voldoende deelname, plaats vinden in de loop van juli a.s. De treinkosten zullen ongeveer 10,per per soon bedragen. Men kan desgewenst een vriendin meenemen. Onze spaarmiddag Op zaterdag 23 maart jl. hadden wij weer onze traditionele spaarmiddag die behoorlijk druk be zet was. Als altijd werden er weer prijzen uitge loot, naast het vaste bedrag dat door de directie op de spaarboekjes vastgezet werd voor die men sen die aan het spaarreglement hadden voldaan. Er waren heel wat gelukkigen en dat er altijd een baas boven baas is bleek wel uit het feit, dat twee zusjes respectievelijk 20 gulden en 50 gul den wonnen; dat zet nog eens zoden aan de dijk. Het ging er allemaal heel gezellig toe onder het genot van een kopje koffie met gebak. Daarna werd de film vertoond: ,,In het jachtge bied der haaien". Natuuronderzoekers laten ons hier een geheel andere wereld zien, de wereld onder water, de dierenwereld aldaar, de plantengroei, alles prach tig van kleur, fantastisch mooi en onbegrijpelijk hoe het mogelijk is dit alles onder water op de filmstrook vast te leggen. Natuurlijk kan er op zo'n middag van alles ge organiseerd worden, maar het zou naar onze me ning teleurstellend voor velen zijn wanneer wij deze ware geschiedenissen achteiwege zouden laten. 17

Het Anker | 1963 | | pagina 17