IN MEMORIAM Op 18 maart jl. ontvingen wij het ontstel lende bericht dat ten gevolge van een noodlottig ongeval op zaterdag 16 maart onze medewerker E. J. TELLEN de volgende dag, zondag 17 maart plotse ling is overleden. De heer Tellen die sinds 1959 bij ons werkzaam was als wever in de Weverij Geurne, heeft zich in zijn vrije tijd veel moeite getroost om bekenden van hem bij ons bedrijf aan te bevelen waardoor nieu we medewerkers in dienst konden treden. De tijd die hij bij ons was heeft hij zich door zijn prettige omgang met iedereen, doen kennen als een aangename medewer ker die zowel door zijn superieuren als door zijn collega's algemeen geacht werd. Ter Horst Co. N.V. verliest dan ook in hem een gewaardeerde kracht. Wij wensen zijn echtgenote en zijn familie dat zij de troost mogen vinden om dit gro te en smartelijke verlies te kunnen dragen. Bij de teraardebestelling in Vriezenveen waren zijn chefs, alsook personeel uit de Weverij Geurne aanwezig om hem de laat ste eer te bewijzen. Op zondag 24 maart 1963 bereikte ons de ontstellende tijding dat onze collega, de heer Henk Leferink, plotseling in het Prin ses Irene Ziekenhuis te Almelo was over leden. Leferink, of Henk zoals iedereen hem ken de, was in 1927 in dienst van Ter Horst Co. N.V. getreden en sedert 1947 werk zaam op kantoor. Hij was al ca. 10 weken met ziekteverlof omdat hij zich al geruime tijd niet goed voelde. Niemand had echter verwacht dat zijn ziekte zo tragisch zou eindigen, inte gendeel, de berichten luidden gunstig en hij zou spoedig weer thuis komen om daar verder op te knappen. Wie had kunnen denken dat Henk, die enkele jaren geleden nog meespeelde in het kantoor-voetbalelftal, op zo'n betrekkelijk jonge leeftijd van nog maar 50 jaar zou ko men te overlijden. Het zal de naaste familie tot steun geweest zijn dat onze directie en vele collega's en vrienden van kantoor en fabriek aanwezig waren om bij de begrafenis de laatste eer te bewijzen. Henk Leferink was een fijne kerel die al tijd in onze herinnering zal blijven voort leven als een plichtsgetrouw en prettig collega. Moge de familie dit enige troost geven in het voor hen zo zware verlies.

Het Anker | 1963 | | pagina 10