Natuurlijk speelt het gezellig samenzijn ook een belangrijke rol op zo'n dag, met de daaraan verbonden consumpties, die de eigenschap bezitten de tongen flink los te maken. Voordat we het wisten was de tijd verstre ken en moesten we opbreken. De terugtocht ging, met mooi weer nota- bene, via een prachtig gedeelte van de Ve- luwe, richting Schaarsbergen, naar Deelen en Hoenderlo om dan via Eerbeek, Bram men, Zutphen en Lochem weer in Rijssen gerecht te komen in ons eigen Parkgebouw, ^aar iedereen zich weer thuis weet. Waar onze eigen mensen bedienen, waar ook zij de zaal gezellig maken en met prachtige bloemen de zaal in feestgewaad steken, want onze gepensioneerden gaan immers uit Daar is altijd weer een gezellige sfeer. Daar wordt een glaasje gedronken, daar wordt de inwendige mens versterkt met een broodje zus, een saucijzebroodje zo en natuurlijk koffie. Bij thuiskomst behoeft er dan alleen nog maar wat nagepraat te worden over de middag, die dan weer achter ons ligt. Waar de voltallige Directie weer bij ver tegenwoordigd is en waar wij weer eens met een groot deel van onze gepensioneer den te samen waren, want 280 deelnemers (sters) is geen kleinigheid. ^>e heer Poortman was de vertolker van alle deelnemers toen hij de Directie be dankte voor deze middag, maar langs deze weg zouden wij dat nog eens willen her halen omdat de foto's duidelijke taal spre ken over dat wat wij mochten meemaken. „Meneer Jan", juffrouw Lia" temidden van hun gasten en meneer Jordaan" Waarom zijn hier de glazen van boven niet gevuld? Zit U wel goed dan breng ik U weer naar huis

Het Anker | 1962 | | pagina 21