M, Goossen men in het ziekenhuis i.v.m. een nabehan deling van een ongeval, dat hem enige tijd geleden in het bedrijf overkwam. Hij werd dus eerst op 5 augustus gedecoreerd en niet op 6 juli, wat in feite de juiste datum was. De jubilaresse en de andere jubilarissen werden op de dag van hun jubileum met de resp. echtgenotes door de Directie ont vangen. F. Koster Zij werden met hun jubileum van harte gelukgewenst door één der Directieleden, die namens de Directie het woord voerde. Spreker dankte hen, namens de Directie, voor het vele werk dat ze al die jaren voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. Spreker zei te hopen, dat ze allen ook hun 50-jarig jubileum hier nog zullen mogen vieren. De burgemeester, of bij diens afwezigheid één der wethouders, die hen namens Hare Majesteit de Koningin de bronzen me daille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau opspeldde, sprak ook woorden van waardering tot de jubilarissen. Hierna werd hen een enveloppe met in houd aangeboden, alsmede het zilveren Anker-insigne met gouden kroontje voor 40-jarige dienst. Na het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd bijeen, waarbij men zich de koffie met toebehoren goed liet smaken. Hierna werd afscheid genomen, waarbij door de jubilarissen een woord van dank werd gesproken tot de Directie en de bur gemeester, die hen ter gelegenheid van dit jubileum deze ontvangst hadden bereid. 25-jarig jubileum 5.7.'62: D. v. d. Willige, Kalanderij 13.7.'62: J. Nijland, Spoelerij H. Bakker, Kalanderij 19.7.'62: G. Pongers, Spinnerij 16.8.'62J. Brinkhof, Plaatswerkers Ook zij, die hun 25-jarig jubileum vierden, werden op dezelfde dag op het kantoor door de Directie ontvangen, die hen met dit jubilum van harte gelukwenste. Hen werd hierbij een enveloppe met in houd aangeboden en ook kreeg men het „Ter Horst-speldje" opgespeld voor 25 ja ren trouwe dienst. Met hartelijke woorden werd hen door de Directie dank gebracht voor het vele werk dat zij gedurende deze 25 jaar voor Ter Horst Co. N.V. hebben gedaan. Ieder heeft dit gedaan op een manier waarover men zeer tevreden kan zijn. Na een poosje bij elkaar geweest te zijn nam men afscheid, waarbij men zei te ho pen dat ze ook hun 40-jarig jubileum zou den mogen vieren. 17

Het Anker | 1962 | | pagina 17