IN MEMOR I AM Gepensioneerden J. EHRENHARD Jan Ehrenhard trad in dienst bij Ter Horst Co. N.V. op 22 oktober 1913 en was gedurende het grootste aantal van zijn dienstjaren als sterker werkzaam. Hiernaast was hij gedurende vele jaren bestuurslid van verschillende fondsen in ons bedrijf. Hij was bestuurslid van het Ziekenfonds vanaf de oprichting op 1.11.1941. Van het Afdelingsbestuur maakte hij deel uit vanaf 31.10.1939, terwijl hij op 28.1.1946 werd gekozen als bestuurslid van de Stich ting Pensioenfonds. Verder was hij van 1945 tot 1950 lid van de toenmalige Arbeidskern. De werkzaamheden aan deze functie verbonden, hadden altijd zijn bijzondere belangstelling en we kunnen dan ook zeggen dat Ter Horst Co. N.V. in hem een zeer gewaardeerde kracht verliest. Veel groter is echter het verlies voor zijn vrouw en kinderen, doch wij hopen dat het hun mede tot troost moge zijn, dat wij aan hem een prettige her innering zullen bewaren. Bij de teraardebestelling waren vele collega's-bestuursleden en collega's uit zijn afdeling aanwezig om hem de laatste eer te bewijzen. Tot ons leedwezen moeten we hier melding maken van het plotseling overlijden van ons personeelslid Op 31 december j.l. verlieten onderstaande personeelsleden ons bedrijf met pensioen. Hun afscheid had plaats in de vergaderzaal van het kantoor, waarbij de voltallige Di rectie en de bedrijfsleiding aanwezig was. De heer A. H. ter Horst heette allen harte lijk welkom op deze bijeenkomst. Spreker ^ei in zijn toespraak, dat dit wel een zeer bijzondere dag voor hen is, omdat ze thans met bedrijf waar ze zovele jaren gewerkt hebben, zullen verlaten. Namens de Di rectie wenst de heer A. H. ter Horst allen van harte geluk met het bereiken van hun pensioengerechtigde leeftijd. „Enerzijds spijt het ons", aldus spreker, dat zulke ervaren en gewaardeerde krachten het bedrijf verlaten, doch anderzijds ver heugt het ons dat jullie thans met pen sioen gaan en je de tijd naar eigen goed dunken kunt indelen". Spreker dankte vervolgens allen voor het vele werk dat ze voor Ter Horst hebben verricht en zei te hopen dat ze nog vele jaren van een welverdiend pensioen zullen mogen genieten. De heer Ter Horst overhandigde hen de pensioenbrief en een fraai wandbord als herinnering aan hun diensttijd bij Ter Horst Co. N.V. Hierna volgde nog een ongedwongen sa menzijn, waarbij men verschillende pret tige herinneringen uit het verleden op haalde en ook met een blij vooruitzicht over de toekomst werd gesproken. Met wederzijds de beste wensen werd afscheid genomen. De heer H. Seppenwoolde, die al geruime tijd wegens ziekte niet meer werkzaam was, kon niet bij dit afscheid tegenwoor dig zijn. De heren H. Jordaan en M. Jansen kwamen hem echter thuis bezoeken om hem van hun belangstelling bij deze gebeurtenis blijk te geven. Ook hem werd dank gebracht voor zijn lange en trouwe plichtsbetrachting. Mede namens de Directie wenste de heer Jordaan hem beterschap met zijn ziekte en zei te hopen dat het hem gegeven moge zijn nog vele jaren van zijn pensioen te mogen genieten. 25

Het Anker | 1962 | | pagina 25