de burgemeester de Koninklijke Onder scheiding opgespeld. Door de Directie werd hun hiermee van harte gelukgewenst en werd hun dank ge bracht voor het vele werk dat ze geduren de 40 jaren met grote plichtsbetrachting hebben verricht, waarbij hen als erkenning hiervoor een enveloppe met inhoud werd aangeboden. De dames werden eveneens in het dank woord betrokken. De Directie hoopt dat ze ook samen in goede gezondheid hun 50-jarig jubileum zullen mogen beleven. 25-jarig jubileum: Onderstaande personeelsleden vierden hun ^pi-jarig jubileum bij Ter Horst Co. N.V. 17 dec. 1961G. J. Bruins - wever J. W. Keizer - touwbaas J. Slagman - sjouwer E. J. H. Sprakel - wever H. Voortman - wever 21 dec. 1961G. J. Nieuwenhuis - gareninpakker 4 jan. 1962: A. ten Hove - magazijnbediende J. W. Koster - sliververzorger Spinnerij J. Seppenwoolde - electricien weverij H. Wessels - smeerder Spoelerij 10 jan.: Mej. H. Boerman - twijnster 15 jan.: Joh. Kreijkes - copsspoeler 18 jan.M. Kreijkes - opleiding baas 20 jan.: Mej. H. Ligtenberg - spinster Alle jubilarissen werden achtereenvolgens op de bepaalde data door de Directie ont vangen en gehuldigd. Naast de hartelijke gelukwensen met hun 25-jarig jubileum, ontvingen allen als er kenning een enveloppe met inhoud en werd hen het zilveren insigne voor 25 jaren trouwe dienst opgespeld. Er was een prettig contact hierbij tussen Directie en jubilarissen, waarbij de wens werd uitgesproken dat allen in goede ge zondheid ook het volgende jubileum bij Ter Horst Co. N.V. mogen vieren. 17

Het Anker | 1962 | | pagina 17