Jubileum en Gedecoreerden Een aantal personeelsleden hebben sedert de vorige uitgave van „het Anker" weer hun jubileum gevierd. Hun 50-jarig jubileum vierden: op 20-12-1961 de heer J. Wolterink, cops- sjouwer en op 24-12- 1961 de heer Js. Poortman uit de Krasserij. Beide jubilarissen werden op de dag van hun 50-jarig dienstverband met hun echt genoten door de Directie ontvangen, die hun hartelijk gelukwenste met hun gouden jubileum. De Directie sprak met veel lot over het vele werk dat ze gedurende een halve eeuw tot grote tevredenheid van hun superieu ren hebben verricht. Beide jubilarissen werd een gouden horloge aangeboden als waardering voor hun trouwe dienst, terwijl tevens het gouden „Anker insigne" werd opgespeld. De dames ontvingen bloemen met een har telijk woord van dank voor hun bemoeie nissen met hun echtgenoten in verbant^ met hun werk bij Ter Horst Co. N.V. (jp: Men nam afscheid, na een poos gezellig bijeen te zijn geweest, om deze dag verder in familiekring feestelijk te vieren. Gedecoreerden De heer H. J. Knol, werkzaam in de Bat- chingkamer, vierde op 11 januari zijn 40- jarig jubileum. De heeren H. J. Ligtenberg (getouwsteller) en J. Waggeveld (wever) herdachten op 12 januari dit feit. Zij werden met hun echtgenoten op het kantoor ter gelegenheid van dit jubileum door de Directie gehuldigd. Hierbij was ook burgemeester Landweer aanwezig, die hen de verheugende mede deling deed, dat hen naar aanleiding van hun 40-jarige trouwe dienst, de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau is toegekend. Met een toepasselijk woord werd hen door 16

Het Anker | 1962 | | pagina 16