oAoKW UITKERIN6EN U8EN Bil MNSEW U kunt daarna buitenshuis gaan, doch U moet in ieder geval toch thuis zijn: a. 's morgens vóór 10 uur; b. 's middags van 12 tot 14.30 uur; c. 's avonds van 20 uur af in de maan den Maart t/m September; 's avonds van 18 uur af in de maan den Oktober t/m Februari. Indien U bij controle niet thuis bent, moeten Uw huisgenoten weten waar U bent. 6 Op spreekuur komen Aan een oproep (schriftelijk of mondeling) om op het spreekuur van de controlerend geneeskundige te komen moet U steeds gevolg geven, ook dus, indien U van plan bent om de dag daarna of later het werk te hervatten. Meent U een geldige reden tot verhindering te hebben (b.v. bedlegerigheid), dan moet U deze reden terstond op geven aan de controleur en thuis blijven tot de eerstvol gende controle door de controlerend geneeskundige of de eerstvolgende oproep. Het is U ook dan alleen geoorloofd om buitenshuis te gaan voor bezoek aan de behandelend of de controlerend geneeskundige of om weer aan het werk te gaan. 7 Genezing belemmeren Het bezoeken van café's of openbare vermakelijkheden, dansen, beoefenen van sport, fietsen (behoudens als dit noodzakelijk is voor bezoek aan de behandelend of de controlerend geneeskundige), verrichten van arbeid, ook die in eigen huis, tuin, enz., misbruik maken van alcohol houdende dranken, kortom alles wat de genezing kan belemmeren, moet volstrekt worden nagelaten. 8 Het werk hervatten bij herstel Zodra U weer aan het werk kunt gaan, moet U dit doen. U moet dus niet wachten op een speciale opdracht hier toe Acht U zich arbeidsgeschikt, ook al hebt U geen werk, geef daarvan dan terstond kennis aan de bedrijfsvereni ging. Wordt U door de controlerend geneeskundige her steld verklaard en bent U het daarmee niet eens, dan moet U dit terstond aan de bedrijfsvereniging (eventu eel aan de controlerend geneeskundige) melden. Bij arbeidsongeschiktheid na hervatting gelden de voor schriften opnieuw. 9 Uitkering na ontslag- Deze controlevoorschriften zijn eveneens van toepassing- voor degene, die na ontslag aanspraak op uitkering maakt. 10 Weigering uitkering Het niet stipt opvolgen van deze voorschriften kan weige ring van uitkering tengevolge hebben. Een beroep op onbekendheid met de voorschriften kan niet worden aanvaard 15

Het Anker | 1962 | | pagina 15