1 Onmiddellijk ziekmelden De ziekmelding moet terstond plaatsvinden bij Uw werk gever en in elk geval vóór 9.00 uur 's morgens. Daarbij moet het juiste adres, waar U tijdens ziekte ver blijft, worden opgegeven. Heeft Uw werkgever voor de ziekmelding voorschriften gegeven, b.v. over de wijze waarop en de plaats, waar U zich moet melden, dan dient U zich daaraan te houden. 2 Geneeskundige behandeling U moet ingeschreven zijn bij een Ziekenfonds; U bij ziekte terstond onder behandeling van een dokter stellen, onder diens behandeling blijven zolang U ziek bent en de voorschriften van de dokter stipt opvolgen. 3 Controle mogelijk maken Personen, die met controle belast zijn, moeten altijd toegang tot de woning krijgen en bij U worden toegelaten. Ge vraagde inlichtingen moet U steeds naar waarheid ver strekken. Voorts moet U zich onderwerpen aan het onder zoek door de controlerend geneesheer en U zo nodig in een aangewezen inrichting laten opnemen voor onderzoek of observatie. 4 Adreswijziging- Verandert Uw adres tijdens ziekte, dan moet U dit on middellijk aan de bedrijfsvereniging opgeven. Deze regel, geldt ook in geval van opname in en verlaten van een^lj ziekenhuis, sanatorium, enz. Wilt U Uw woonplaats verlaten, dan moet U daarvoor toestemming hebben van de bedrijfsvereniging. 5 Tijdens ziekte thuis blijven Tijdens de ziekte moet U in ieder geval thuis blijven totdat de eerste controle door de controlerend genees kundige (of de lekecontroleur) heeft plaatsgevonden. U mag de woning alleen verlaten om weer aan het werk te gaan of om de behande lend- of controlerend geneeskundige te bezoeken en dan alleen zolang als hiervoor strikt noodzakelijk is. Na de eerste controle geldt het volgende: Geeft Uw behandelend geneeskundige U opdracht om voor Uw gezondheid buitens huis te zijn, dan moet U daarvan onmiddellijk kennisgeven aan de controlerend ge neeskundige. maw» 14

Het Anker | 1962 | | pagina 14