op deze foto voor, omdat hij in verband met ziekte van zijn vrouw vroegtijdig naar huis moest.) Deze a.s. gepensioneerden werden vrijdag, 30 juni j.l. om 11 uur op het kantoor ont vangen, alwaar zij door de voltallige di rectie hartelijk welkom werden geheten. De heer A. H. ter Horst, die namens de directie het woord voerde, dankte alle scheidenden hartelijk voor het werk dat zij gedurende vele jaren voor Ter Horst Co. N.V.. hebben verricht. Spreker felici teerde hen met het feit, dat zij deze dag hebben mogen beleven en zei dat zij deze dag moeten zien als het einde van hun werkzaam aandeel in de Ter Horst-gemeen schap, doch niet als een definitief afscheid. Het contact blijft, aldus spreker, en we we hopen, dat allen nog vele gelukkige ja ren een plaats mogen innemen in de groep van onze gepensioneerden. Ter herinnering bood spreker ieder een prachtig handbeschilderd wandbord aan en hij besloot zijn toespraak met allen een prettige pensioentijd toe te wensen. Hierna bleef men nog een poosje gezellig bijeen, waarbij vele verhalen uit de afge lopen jaren ter sprake werden gebracht. Met hartelijke woorden en met wederzijds de beste wensen voor de toekomst, werd hierna afscheid genomen. •12 Personeelsleden bereikten in het afge lopen halfjaar de pensioengerechtigde leef tijd en verlieten op 30 juni j.l. het bedrijf met pensioen. Dit waren: voorste rij zittend van links naar rechts G Nijland, wever; G. J. Bekkenes, wever; G. Lohuis, touwbaas; A. J. Preuter, zwak- stroom-electriciënH. Sikkelbein, wever, staande van links naar rechts J. van Bussel, wever; G. Vrugteveen, chef zwakstroom-electriciënD. van Noort, we ver; H. Enoch, spinnerij; J. H. Nijsink, ka- ianderij; W Kamphuis, spinnerij. (H. ten Berge, uit de kalanderij, die even eens met pensioen ging, komt helaas niet 23

Het Anker | 1961 | | pagina 23