i Gouden jubilaris 40-jarig jubileum I) De heer J. Borkent, touwbaas in we verij Boomkamp, herdacht op 30 juni j.l. de dag waarop hij vijftig jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst trad. Met uitzondering van het eerste halfjaar is de heer J. Borkent steeds in de weverij werkzaam geweest, eerst als wever en gedurende de laatste jaren als touwbaas. Ter gelegenheid van zijn jubileum werd de heer J. Borkent op vrijdag ochtend, 30 juni j.l. door de directie ontvangen en gelukgewenst. Hierna hield de heer A. H. ter Horst een rede, waarin hij namens de direc tie de heer Borkent dankte voor de vele werkzaamheden die hij in deze lange dienstperiode voor Ter Horst Co. N.V. heeft verricht. Vervolgens bood spreker hem als blijk van waar dering' een gouden horloge met in scriptie aan, terwijl hem tevens het gouden insigne voor vijftig jaar trou- dienst ter hand werd gesteld. Het was jammer, dat mevrouw Bor kent door ziekte verhinderd was deze plechtigheid bij te wonen. Nadat men nog gezamenlijk enige tijd herinneringen ophaalde uit de loopbaan van de heer Borkent, kwam ongemerkt de tijd om afscheid te nemen. Op 9 mei j.l.. herdacht de heer J. H. Voort man de dag dat hij veertig jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst trad. Als 17-jarige deed hij zijn intrede in de toenmalige werkplaats „Beek" als machi ne-bankwerker-monteur en hij maakt dus thans na de centralisatie der werkplaatsen deel uit van de medewerker van de Centra le werkplaats. Zijn werk in deze werkplaat sen heeft de heer Voortman steeds met toewijding en tot grote tevredenheid van zijn chefs vericht. Bij de huldiging, welke op kantoor plaats vond, was tevens aanwezig burgemeester Landweer, die de jubilaris complimenteer de met zijn veertigjarige trouwe plichtsver vulling en hem mededeelde, dat dit aan leiding was hem een Koninklijke Onder scheiding toe te kennen. Na hem de medaille in brons te hebben opgespeld, wenste de burgemeester hem alsmede zijn echtgenote van harte geluk en zei hij te hopen, dat de heer Voortman deze onderscheiding nog vele jaren in goe de gezondheid zal mogen dragen. Hierna werden de heer en mevrouw Voort man door de directie van harte gelukge wenst met de onderscheiding. De heer A. H. ter Horst, die namens de di rectie het woord voerde, herinnerde in zijn toespraak aan de lange en trouwe dienst bij Ter Horst Co. N.V. en dankte de ju bilaris voor het vele werk, dat hij geduren de deze veertig jaar voor onze N.V. had verricht. Spreker wilde niet nalaten ook mevrouw Voortman hierbij te betrekken, die haar man al die tijd bij zijn werk ter zijde heeft gestaan. Spreker bood voorts de heer Voortman een enveloppe met inhoud aan en wenste hem en mevrouw Voortman toe, dat ze nog vele jaren in goede gezondheid op deze dag zul len mogen terugzien. 21

Het Anker | 1961 | | pagina 21