VERGADERING ONDERNEMINGSRAAD Vergadering 16 Hei 1961 Aanwezig: de heren H. Jordaan, G. J. van Putten, Js. Hartaers, E. Dommerholt, J. H. Seppenwoolde, G. Mensink, J. H. Nijland, Js. Bruins, M. Meijerink, Joh. Waanders, G. Kippers, G. Wessels, A. J. Seppen- woolde, H. van Pijkeren, G. Wijers en H. Nieuwenhuis, mej. H. Slettenhaar en de heer Pavlicek. De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent de vergadering en heet allen welkom. Spreker zegt, dat de bedoeling is om eerst een vergadering te houden, waarna men om 3.15 uur naar Nijverdal zal vertrekken voor een bezoek aan de Textielvakschool. Notulen d.d. 24.3.'61 De heer Meijerink merkt op, dat hierin een kleine vergissing staat, n.l. de vraag be treffende de schaafmachines in Weverij Bijvank II. Dit moet zijn in Weverij Boom kamp, aangezien in Bijvank II geen schaafmachines aanwezig zijn. Wel is indertijd gevraagd of er in Bijvank II geen schaafmachine geplaatst kon worden. De voorzitter zegt dat dit zo gewijzigd zal worden. De heer A. J. Seppenwoolde zegt, dat zijn vraag betreffende de uren van zaterdag in de vakantie verkeerd is opgenomen. In de notulen staat dat spreker gevraagd heeft naar de uren van zaterdag vóór de va kantie. Dit zal gewijzigd worden. Verder zijn er op deze notulen geen op- of aanmerkinngen, zodat ze worden goedge keurd. Vervolgens worden de vragen uit de vorige vergadering beantwoord. 1. Betreffende de kwaliteitspremie van de M.R., zegt de heer Pavlicek, dat men bijna klaar is met het uitzoeken hiervan. 2. Betreffende de vraag of er meer inlich tingen kunnen worden gegeven door de bazen over de tarieven, zegt de heer Pavlicek, dat dit is behandeld. De personen die klachten hadden zijn op het loonbureau geweest. De voorzitter zegt dat dit niet helemaal op de weg van de bazen ligt. De bazen kunnen zich in verbinding) stellen met het loonbureau, waar he^^ behandeld wordt. De tarieven betreffen een materie op zichzelf en het beste is, dat deze via het loonbureau of eventueel de tariefcom missie gaan. De heer Seppenwoolde noemt een geval van mensen uit de spinnerij, die graag weten wilden welk tarief er voor een bepaald soort garen per kilo stond. De baas zei hiervan niets te weten. Spre ker vindt dat de baas dit wel had kun nen opvragen. De heer Pavlicek is ook van mening dat de beste manier is om naar het loon bureau te gaan, aangezien men hier een goede uitleg krijgt. De heer Seppenwoolde vindt het niet zo moeilijk omdat er een tarief voor staat. De heer Pavlicek doet vervolgens nog een mededeling over de tariefcommissie. Spreker zegt, dat het de bedoeling is om binnenkort nog een praktische opleiding te geven aan de hand van voorkomende ge vallen. Tot nu toe is dit echter nog niet gebeurq|^ omdat de heer Stegink, die ook de theor^F tische cursus gegeven heeft, tot hiertoe nog niet in de gelegenheid is geweest. Wij wil len dit echter liever de heer Stegink zelf laten doen omdat men met deze persoon reeds vertrouwd is. De heer Seppenwoolde vraagt of het niet mogelijk is bekend te maken in de fabriek wie" er zitting heeft in de tariefcommissie. De voorzitter antwoordt, dat dit in de fa briek aangeplakt zal worden. Op de vraag van de heer Seppenwoolde uit de vorige vergadering betreffende het stop pen van de bussen in Beek, zegt de Voor zitter, dat direct doorgegeven is, dat deze iets verder moeten stoppen. 12

Het Anker | 1961 | | pagina 12