Doet U ook mee met T.O.V.A. jllilllj|iUIHIIillfll!ll!jl!3llilllfli9lllj|inini!liR981!iniS)ll!l!lillH!liiill!üllinil)lliilSillHi@jl!jiC]l!ilSlllllill!INII!il(lllllllllil!lllil!lll!IIIIIIIIlllllll!iltlll!l!HlllltlH)llllllllill!linillllili)!l!liHI)lt!flinil!lliinilllllllllil!Sllliiniiiilil!illllinilllllllllil! dit is vaak een man, die wonderen ver richt. Ook uit het bedrijf van Ter Horst Co. maken er steeds meer van deze mogelijk heid gebruik en die jongeren, die dat dit jaar niet van plan zijn, raad ik aan: infor meer eens bij diegenen, die ervaring heb ben op dit gebied. Mochten er zijn die be langstelling hebben voor de Nederlandse Jeugdherbergcentrale, het secretariaat is gevestigd in Amsterdam, Prof. Tulpstraat. Een laatste goede raad. Zorg vóórdat jullie vertrekken, dat je de allernoodzakelijkste dingen die je nodig hebt klaar legt. Zorg vooral, wat de meisjes betreft, voor spor tieve kleding, rok en blouse is altijd ide aal, van een lange broek kun je veel ple zier beleven endenk er aan, dat het in de vakantie ook soms heel erg koud kan zijn. Wie nog iets wil maken, kan dat nog tot de laatste week voor de vakantie. Voor de rest: veel plezier, of om het op „zien Riessens te zengn"„vólle wille". P. K. leeftijdsgenoten, kan contacten zoeken met mensen uit andere streken, men leert zich aanpassen (moet dat althans doen) en kan voor betrekkelijk lage prijzen veel zien, veel genieten. Over het algemeen zijn deze jeugdhergen gevestigd in een fraaie omgeving, zodat, als men het een beetje met het weer treft, dit soort vakanties altijd geslaagd zijn. Van de beheerder van de jeugdherberg de va der) kan men allerlei goede tips krijgen, hij wil behulpzaam zijn met het maken of verbeteren van een reisplan, kortom, Het is verheugend te mogen constateren, ^fclat ons artikel van de vorige keer, wat ^Rietreft de plannen van T.O.V.A. voor de aanstaande winter, bijval heeft gevonden. Inmiddels heeft de heer H. Vlogtman zich bereid verklaard de afdeling tafeltennissen te gaan leiden, terwijl de heer G. J. Bakker zich zal ontfermen over de biljartliefheb bers. Verder menen wij melding te moeten maken van een zeer lofwaardig initiatief dat wij van de zijde van de heer G. Kroeze (weverij) mochten ontvangen. Hij stelt zich namelijk beschikbaar om leiding te geven aan een groepje, dat gitaar zou willen spelen. In onze gedachten zien wij al een leuk bandje ontstaan, dat medewerking zou kunnen verlenen aan revue of personeels- avonden. Zeer onlangs zagen wij een soort gelijk orkestje van NijverdalTen Cate en toen dachten wij„Iets dergelijks moet bij ons toch ook mogelijk zijn, met zoveel mu ziekliefhebbers onder het personeel". Wel, hier ligt een kans; wij zijn erg benieuwd Ook de liefhebbers van het kaarten krijgen de gelegenheid om een goed spel te spe len; de heer Vlaardingerbroek stelt zich namelijk gaarne beschikbaar om U het edele bridgen onder de knie te doen krijgen. Wie belangstelling heeft voor één van de bovengenoemde aktiviteiten en wij ne men aan dat dit er vele zullen zijn wende zich tot de betreffende personen. Wij hopen, dat in september aanstaande zal blijken, dat het Parkgeboouw te klein is 11

Het Anker | 1961 | | pagina 11