VERGADERING ONDERNEMINGSRAAD 7^ Vergadering 24 Maart 1961 Aanwezig: de heren H. Jordaan, Js. Har- faers, G. J. van Putten, J. H. Seppenwoolde, G. Mensink, J. H. Nijland, Js. Bruins, M. Meijerink, Joh. Waanders, G. Kippers, G. Wessels, A. J. Seppenwoolde, H. van Pijke- ren, G. Weijers, H. Nieuwenhuis, A. H. W. Thomassen, mej. H. Slettenhaar en de he ren Pavlicek en Ligtenberg. Na opening door de Voorzitter, de heer Jordaan, worden achtereenvolgens de no tulen aan de orde gesteld van de 4 vooraf gaande vergaderingen, t.w. d.d. 10.1.61, 12.1.61, 27.1.61 en 17.2.61. Hierop zijn geen op- of aanmerkingen, zo dat deze ongewijzigd worden goedgekeurd. Vervolgens beantwoordt de heer Ligten berg nog enkele vragen, die in de vorige vergaderingen werden gesteld. 1. d.d. 14.9.60, 13.12.60: Verbetering' schaafmachine in Weverij Bijvank II. Hiervoor zijn op advies van de leveran cier 6 speciale messen besteld. 2. d.d. 13.2.61 Verwarming Timmerkamer. Vóór het as., winterseizoen zal in deze afdeling een zwaardere leiding worden aangebracht. 3. d.d. 27.1.61: Betr. loon verplaatste personen in Lïno- leum-weverij. Aan deze personen zal, volgens de rege ling „tijdelijke overplaatsing", gemid deld loon worden uitbetaald. 4. d.d. 17.2.61 Kleedgelegenheid in de Timmerkamer. Hier zijn inmiddels stalen kleerkasten geplaatst. 5. d.d. 17.2.61: Wasbakken in Smederij. Bij onderzoek is gebleken dat het was sen zo geregeld wordt, dat niet meei^ wasbakken nodig zijn. De heer Nieuwenhuis informeert of er al een vergadering is geweest van aandeel houders, waarop de Voorzitter ontkennend antwoordt. Verder worden ook deze antwoorden goed gekeurd. Het volgende punt betreft het instellen van een tariefcommissie. De Voorzitter zegt, dat zoals bekend is, de hiervoor gehouden cursus is afgelopen. Spreker merkt hierover op, dat deze cursus op een prettige manier is verlopen en dat als resultaat verwacht mag worden dat de betreffende kandidaten voor hun taak ge schikt zijn. Om nu te kunnen starten met deze com missie, zal een reglement nodig zijn. Spreker stelt hieromtrent voor, het regle ment toe te passen volgens het model als aangegeven in de C.A.O. Hiermede kan de O.R. zich akkoord ver klaren. Vervolgens vraagt de Voorzitter of men de tariefcommissie zal doen bestaan uit 5 leden, zoveel als er kandidaten zijn, of da^^ men 4 personen als lid zal benoemen en als plaatsvervangend lid. Op verzoek van de heer Nieuwenhuis wordt besloten om gelegenheid te geven zich hierover nog enkele dagen te beraden. Vervolgens stelt de Voorzitter aan de orde de gereserveerde snipperuren op het va kantieschema. Spreker meent dat er verder voor dit va kantiejaar geen speciale uren behoeven te worden uitgetrokken en vraagt hoe de O.R.-leden denken over het voorstel om deze uren vrij te geven. De heer Ligtenberg merkt hierbij op, dat er bij de bazen regelmatig wordt geinformeerd of men nog niet van deze uren mag op nemen. 8

Het Anker | 1961 | | pagina 8