Onze Personeelsrevue Natuurlijk, U wist het al, dat onze groep hard aan het werk is om U straks weer een, naar wij hopen, prettige ontspanning te bezorgen. Dank zij de toewijding, waar mede ieder zijn of haar taak vervult, loopt het allemaal lekker. En ook dit jaar ho pen wij weer tijdig klaar te zijn om in de eerste week in het nieuwe jaar te kunnen aanvangen. Ja, dit is ieder jaar weer één van de problemen, op tijd klaar te zijn en daarbij niet in „tijdnood" te komen. Dit is het ergste wat ons kan overkomen en ieder is zich hiervan terdege bewust. Het lijkt een eenvoudige oplossing om dan maar een week of veertien dagen later aan te vangen, doch zo eenvoudig is dat nu ook weer niet. In de eerste plaats moeten en willen we rekening houden met onze be zoekers, en wanneer wij te laat zouden aan vangen en met onze uitvoeringen nog in maart zouden komen, wanneer de dagen lengen en de avonden kort worden, is de tijd van uitgaan eigenlijk voorbij. Boven- ^dien is het gewenst een streefdatum aan te "houden; dit is voor ieder, die met dit bijl tje moet hakken, wel duidelijk. Het lijkt ons toe, dat we dit jaar een prachtkans maken om te zeggen „kom op, wij zijn gereed". Het is misschien bekend, misschien ook niet, dat onze meisjes onder nieuwe leiding- staan, doordat door huiselijke omstandig heden Mevrouw Kranenborg, die hier met zoveel succes werkzaam is geweest, haar medewerking niet verder kon verlenen. Wij kunnen dit enerzijds betreuren, doch ons anderzijds verheugen, dat onze meisjes het met de nieuwe leiding uitstekend kunnen vinden, dat er prettig en goed geoefend wordt en dat wij ons over het resultaat geen kopzorgen behoeven te maken. De samenstelling der teksten heeft dit jaar een vrij vlot verloop gehad en ook dat be tekent winst ten opzichte van de repetities. Zo kon ook de heer Van de Els, wiens ge zelschap dit jaar ook al een vernieuwing heeft ondergaan, tijdig de composities samenstellen. Onze revue werd oorspronkelijk opgezet en daarna ieder jaar weer gebracht in de eer ste plaats voor ons gehele personeel. Al onze medewerkers(sters) hebben de meeste voldoening de eerste avonden uitsluitend te mogen optreden voor collega's uit Jute- en Kamgarenbedrijven en dan te mogen ervaren, dat hun werk gewaardeerd wordt. Dit is een stimulans om het beste te blijven geven dat in hun is. Met veel moeite en zorgen hebben wij uit ons bedrijf iets opgebouwd, dat ook naar buiten in brede kringen niet alleen be wonderd en gewaardeerd wordt, doch waar aan ook een grote culturele waarde wordt toegekend. Ieder die hier wil medewerken, en dat geldt in het bijzonder voor de man nelijke personeelsleden, zal van harte wel kom zijn. m 19

Het Anker | 1960 | | pagina 21