Wffl'' Verder heeft men de klacht dat het min stens een week duurt voordat een tekort bij een loonklacht wordt aangevuld. Bij informatie blijkt dit alleen te zijn bij kleine verschillen, die met het loon van de volgende week uitbetaald worden. Grote verschillen worden echter wel in dezelfde week afgehandeld. Verder wordt de aandacht gevraagd van de Voorzitter voor de 3 maandelijkse beoor deling van de m.r. betreffende de afdeling Timmerkamer, welke niet heeft plaats gehad i.v.m. ziekte van een van de beoor- delers. Men vindt dat om deze reden de beoordeling niet achterwege moet blijven. Vervolgens dankt de heer Nieuwenhuis, namens het personeel, de Directie voor het prachtige feest t.g.v. het 125-jarig bestaan van het bedrijf. Wij hebben, aldus spreker, er volledig mee kunnen instemmen dat dit feest op deze manier is gevierd. Betreffende de klacht over de temperatuur in Weverij Geurne wordt meegedeeld, dat dit ook een punt van bespreking is geweest in de bazenvergadering en dat dit de aan dacht heeft. Een opmerking over de stofontwikkeling van een bepaald soort jute, waarin geen vet verwerkt wordt en een klacht dat het nog steeds te warm is in de afdeling Spoe- lerij Beek, zal doorgegeven worden. Eén der leden maakt de opmerking, dat geen ploegentoeslag wordt gegeven wan neer een ploegenwerker een enkele dag in dagploeg werkt. De Voorzitter zegt, dg&jdit» keken zal worden. Gevraagd een O.R.-li nader be- Thomassen voor gezinsuitbreidin gadering. 10 d van eautje aan te bieden b.v. in de vorm van een boekwerk. De Voorzitter meent, dat dit moeilijkheden zal geven omdat de één 10 jaar zitting heeft gehad en de andere 1 jaar. Naar aanleiding hiervan wordt de opmer king gemaakt dat zulke dingen meestal de stemming in het bedrijf ten goede komt, zoals ook een feestavond van de jubila rissen. De Voorzitter antwoordt hierop, dat hier de jubilarissen op de dag van hun jubileum door de Directie persoonlijk ontvangen worden. Spreker vindt dit contact altijd erg ple zierig en meent dat de jubilarissen hier ook zo over denken. Betreffende een klacht over de verf voor de merkmachine adviseert de Voorzittejfc dit met de bedrijfsleiding te bespreken. W Uit de afdeling' Sterkerij heeft men nog een klacht over de warmte. De Voorzitter zegt ook dit punt te zullen doorgeven. De heer Harbers dankt de O.R. voor de fruitmand en het bezoek, dat hij tijdens zijn ziekte ontvangen heeft. Vervolgens wordt nog eens de aandacht van de Voorzitter gevraagd voor de slechte toestand van de waterplaats in Weverij Boomkamp. De Voorzitter belooft dit punt nog eens te bespreken met de technische afdeling. Vast staat dat bedoelde toiletten voor verbetering aan de beurt komen. Tenslotte dankt de 2/borzitter de heer traktatie n.a.v. zijn sluit hierna de ver-

Het Anker | 1960 | | pagina 12