40 Jarige jubilarissen Op 3 november j.l. herdacht de heer Nieuwenhuis de dag dat hij 40 jaar geleden in dienst trad bij Ter Horst Co. NV. Deze dag zou niet onopgemerkt aan hem voorbijgaan. Met zijn vrouw werd hij 's morgens op het kantoor door de Directie ontvangen, die hem met zijn jubileum hartelijk geluk wenste. zijn vrouw wil betrekken, die door haar hulp hem hierbij vele jaren heeft terzijde gestaan. De heer Nieuwenhuis dankte hierna de burgemeester voor zijn bemoeienissen i.v.m. zijn decoratie, alsook de Directie voor de huldiging hem bereid en voor het cadeau dat hem bij deze gelegenheid werd aan geboden. G.H. Wesse/s H. Nieuwenhuis M. Scherphof Hierbij was de burgemeester Landweer aanwezig die hem de blijde mededeling deed, dat hem ter gelegenheid van zijn 40 jarig jubileum door H.M. de Koningin de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau was toegekend. Het verheugde spreker dat dit het resultaat en de beloning is van een periode van 40 jaar trouwe dienst. Spreker wenste hem en zijn echtgenote mede namens het Ge meentebestuur, van harte geluk met deze onderscheiding en zei te hopen, dat voor hem nog vele gelukkige jaren bij Ter Horst Co. N.V. mogen zijn weggelegd. Hierna hield de heer A. H. ter Horst een korte toespraak, waarin hij namens de Directie de heer Nieuwenhuis dankte voor de vele jaren die hij op voorbeeldige wijze Ter Horst Co. N.V. heeft gediend. Verder zei spreker dat ook de Directie er trots op is, dat hem als bekroning voor dit werk de eremedaille is uitgereikt, waar bij hij met zijn gelukwensen ook gaarne De heer G. H. Wessels vierde op 6 novem ber j.l. zijn 40 jarig dienstjubileum, bij welke gelegenheid hem een Koninklijke Onderscheiding werd uitgereikt. Bij zijn huldiging door de Directie, waarbij ook burgemeester Landweer aanwezig was, werd zeer tot uiting gebracht de noeste werklust, waardoor hij bij zijn superieuren^^ alsook bij de vele werknemers, waarmee^ hij door zijn omvangrijk werk te maken heeft, een bijzonder goede reputatie ge niet. Ook de burgemeester zei met grote inte resse de goede getuigenis van de Directie over hem te hebben vernomen, die geleid heeft tot de toekenning van een Konink lijke Onderscheiding, waarmee hij hem als ook zijn echtgenote hartelijk gelukwenste. De heer A. H. ter Horst bood hem vervol gens het gebruikelijke cadeau aan, waarbij hij hem in enkele spontane woorden dank bracht voor de wijze waarop hij altijd met grote ijver en plichtsbetrachting zijn 24

Het Anker | 1959 | | pagina 26