tn - I J ■SteJsÉfefc.IfS Kent U dit gebouw Misschien niet, maar wellicht zegt U„Na tuurlijk, dat is het paleis op de Dam". En als van de Dam spreekt, weet iedereen, dat die plek in Amsterdam ligt. Nu is onze vraag: „Wie gaat er mee naar Am sterdam „Niet nu direct, maar volgende zomer" op een dag in de vacantie. Maar daarom beginnen we er nu vast over, omdat we er voor gaan sparen. Dus leer lingen van de Huishoudschool, ook al is het vroeg, ga er vast voor sparen, met één kwartje per week Kuiermiddagen voor bejaarden Zoals U misschien wel weet, houdt de U.V.V. (Unie voor vrouwelijke vrijwilligers) iedere dinsdag een gezellige middag voor bejaarden. Zowel vrouwen als mannen. Men ziet elkaar weer eens en zit gezellig te praten en/of te breien. Hiervoor komt men altijd bij elkaar in de leeszaal van het Parkgebouw. Van half drie af kunt U hier terecht, de kosten zijn 10 ct. per per soon, koffie inbegrepen. U begrijpt wel hoe meer mensen er komen hoe prettiger het is voor de dames van de U.V.V., die deze middagen organiseren en ook voor de men sen die komen, want hoe meer zielen, hoe meer vreugd Zo'n middag per week er eens uit zal de winter zeker verkorten. SOCIALE VOORZIENINGEN MEDEDELINGEN ZIEKENFONDS Het zieken vervoer met de ziekenauto blijft ook na 1 januari a.s. berusten bij het Groene Kruis te Rijssen. De spreekuren voor de leden van het Zie kenfonds zijn met ingang van 1 januari a.s. bij de heer J. Smit, Oosterhofweg 22, te Rijssen. Maandag van 6.15 t.m. 7.00 uur n.m. Woensdag van 6.15 t.m. 7.00 uur n.m. Vrijdag van 6.15 t.m. 7.00 uur n.m. ZIEKENHUISBEZOEKEN Het is al sinds lange tijd gewoonte om onze mensen, die in 't ziekenhuis liggen een bezoek te brengen, of ze in Deventer liggen of in Almelo of in het Sanatorium te Hellendoorn. Nu met ingang van januari A.Z.A. ons zie kenfonds overneemt, gaan dus de opgaven voor ziekenhuis-opname daar naar toe, en kunnen wij dit niet meer hier op kantoor nagaan. En toch zouden wij in onze ziekenhi^ft bezoeken geen wijziging willen brengeff; omdat voor een zieke een onverwacht be zoek buiten de spreekuren om altijd een welkome afleiding is. Wat wij U vragen is dit: Wilt U zo goed zijn wanneer één van onze werknemers of gepensioneerden in het ziekenhuis wordt opgenomen dit even op te geven aan de sociale afdeling. U kunt het ook aan de baas zeggen, die dan wel zo vriendelijk wil zijn ons even op te bellen. De beste dagen zijn hiervoor vrijdag of zaterdag, want meestal wordt de maandagmiddag vrij gehouden om naar de ziekenhuizen te gaan. 18

Het Anker | 1959 | | pagina 20