„ikjoe itoföij het wai en koe vet ken van de prachtige prijzen, die beston den uit waardevolle boekwerken en andere nuttige geschenken. Bromfietsen 1. M. Kreykes 2. Dini Vos 3. H. Harbers 4. H. J. Averesch 5. J. Wessels Fietsen dige middelen beschikbaar stelt voor deze tochten, stemt tot grote dankbaarheid, al dus spreker. Het is bemoedigend, dat ook steeds weer een grote kring van medewerkers zich spontaan beschikbaar stelt voor het orga- niseren en administreren van deze puzzel- ritten. Tot slot werd overgegaan tot het uitrei- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Mej. H. H. Slettenhaar M. Averesch H. W. Nijkamp Mevr. Wolterink H. Pongers B. J. Ligtenberg J. Rozendom J. H. Kappert G. J. Ligtenberg Mevr. Klein Ligtenberg J. Nijkamp Jan Smeijers Wie de Camera Obscura heeft gelezen, weet dat bovenstaand opschrift niet bepaald origineel is, maar deze titel geeft wel kernachtig weer wat onze erva ring is geweest tijdens de puzzelrit op za terdag 19 september j.l. Ik had mij thuis laten ontvallen, dat er weer een puzzelrit zou worden georgani seerd. Mijn dochter had haar oren gespitst en het resultaat was, dat ik er niet meer onderuit kon: we zouden samen de fiets tocht maken. De bewuste zaterdag was dan eindelijk aangebroken. De fietsen nagekeken, de banden bij gepompt en daar ging het te gen twee uur, op naar het Parkgebouw. Daar was het al een drukte van belang en ieder probeerde zo gauw mogelijk de no dige paperassen te krijgen. Na een minuut of tien togen we op pad elk voorzien van een routebeschrijving, fotoblad en deelne mersformulier. Het begin was niet moeilijk, hoewel we bijna het Hangerad uitreden in plaats van de Parkstraat te nemen. No. 6 de Oranje band werd vlot genomen, evenals de num mers 7 t.m. 10. Het levensgrote bord van Persil nr. 11, konden we eenvoudig niet missen en zo belandden wij bij nr. 12 op de Ligtenbergerdijk. Het ligt voor de hand dat we hier de heer Ligtenberg ontmoet ten, die ijverig aan het foto's nemen was. 8

Het Anker | 1959 | | pagina 8