■hju.is hondschoot IN MEMORIAM Bij het ter perse gaan van dit nummer van Het Anker bereikte ons het ontstellende bericht van het plotseling overlijden van onze collega, de heer J. C. H„ WIJTING. Des te meer werden wij geschokt omdat hij na een ongestelheid van enige weken uit het ziekenhuis weer thuis was gekomen en verwacht mocht wor den, dat hij binnenkort zijn werk weer zou mogen hervatten. Ook in Holten ,waar hij vanaf het in bedrijf stellen van de Weverij op het kantoor werkzaam is ge weest, was de verslagenheid groot. Zijn overlijden is een groot verlies voor Ter Horst Co. N.V. en met name voor het bedrijf in Holten, waar hij tot grote tevredenheid van zijn superi euren zijn werk verrichtte en waar het personeel hem door zijn prettige omgang grote achting toedroeg. Veel groter is echter het verlies voor zijn vrouw en kinderen, voor wie hij een goede echtgenoot en vader was. Wij delen in hun droefheid en wij hopen, dat zij in onze verzekering, dat wij aan hem de beste herinneringen zullen bewaren, mede kracht zullen vinden, om dit verlies te dragen. Wijting Rust in Vrede. Naailes Er komen weer oude klantjes terug op de naailes en tot hun eigen tevredenheid. De woensdagavond is druk bezet bij Mej. Voortman en bij Mej. Kienhuis. •jCLes dus een andere avond, morgen of niddag. De Zuster geeft les op dinsdagmorgen half tien en dinsdagavond half acht. Ze ziet er graag nog een paar meisjes bij. Het plukken van selderij en peterselie voor de soep, in de avondles Vóór de winter gaan er twee bloempotten met deze tuinkruiden in de leskeuken, dan hebben we er nog lang plezier van. 17

Het Anker | 1959 | | pagina 17