De heer J. W. Dennekamp is lange tijd we ver geweest en heeft dit werk altijd met plezier en met grote accuratesse gedaan. Helaas moest hij echter ongeveer een jaar geleden om gezondheidsredenen de weverij verlaten en werd hij belast met litzen vij len, een werk, dat hij ook tot volle tevre denheid van zijn chefs verricht. De heer H. M. Borkent heeft tot 1948 in de spoelerij gewerkt, waar hij de verschil lende machines heeft bediend. Hierna werd hij overgeplaatst naar de spinnerij, waar hij belast werd met het wegen van de pro- duktie. Hij doet dit werk met grote nauw- keurigheid, ervoor zorgdragend, dat elke werknemer de door hem gemaakte produk- tie op zijn naam geboekt krijgt. reputatie van een bijzonder goed wever en is een van de mannen, die ons linoleum- doek een goede naam bij onze afnemers hebben bezorgd. Momenteel is hij nog altijd werkzaam in de afdeling Linoleum-weverij, waar hij het grootste gedeelte van zijn loopbaan als baas heeft doorgebracht. Wij mogen hem dan ook wel als een spe cialist beschouwen op het gebied van ons linoleumdoek, dat hij met z'n wevers een internationale reputatie heeft bezorgd. De heer Schuiter begon zijn loopbaan in de spoelerij. Hier werkte hij ongeveer 5 jaar bij de verschillende spoeimachmes Vervolgens werd hij overgeplaatst naar de weverij, waar hij achtereenvolgens als we ver, monstermaker en vanaf 1932 als baas werkzaam is geweest. Op 10 september herdachten de heren A. J. Schuiterd, baas in de weverij en J. J. Averesch, voorman-perser, de dag, dat ze 40 jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst traden. 15

Het Anker | 1959 | | pagina 15