VAKANTIE-PROGRAM MA Volkspark Rijssen 9 Recept Deze warme dagen vragen de dames weer veel naar hangop De karnemelk een nacht uit laten lekken op een vergiet, belegd met een nat doekje. Deksel erop. De hangop er uit scheppen in een schaal- Zaterdag 18 juli 's-middags plm. 2.30 uur Groot Kinderprogramma m.m.v. de drie Franelli's acrobatiek; de Webers rijwiel- acrobatiek. Tante Els met spelletjes en de poppenkast. ^^-avonds plm. 8 uur Jachthoornen Tamboercorps „Brons- werk" uit Amersfoort verzorgen een tap toe en houden showexercitie. Verder tre den boerendansers op met een folkloris tisch programma. Dinsdag 21 juli Grote zaal Parkgebouw. Dansen m.m.v. het versterkte Cocktailkwartet. Aanvang half acht. Woensdag 22 juli Openluchtfilm: „De Vierling van de V.V.V." Een vrolijke kleurenfilm, waarin Hans Mo tje en opdienen met beschuitkruim en wat suiker. Cevitam (bij de drogist ver krijgbaar en zeer vitaminerijk), smaakt er heerlijk door. Hangop bevat geen vet en veel meer ei wit dan yoghurt. ser's hartverwarmende humor iedereen zal verblijden. Een film, die U niet mag missen. Donderdag 23 juli Grote zaal Parkgebouw. Dansen als dinsdag 21 juli. Vrijdag 24 juli Film als normaal. Zaterdag 25 juli 's-middags 1 uur start ronde van Over- ijsel op de Stationsdwarsweg, finish 6 uur a half zeven. 's-avonds plm,, 8 uur INTERNATIONAAL VARIÉTÉ PROGRAMMA met o.a. Willy Vervoort, Tonny Boucher The Broytons, José en Tonny, De Wico's en vele anderen. Zie de desbetreffende raambiljetten.

Het Anker | 1959 | | pagina 9