Met pensioen 15 6 Personeelsleden bereikten in het afgelo pen halfjaar de pensioengerechtigde leef tijd en verlieten op 30 juni j.l. het bedrijf met pensioen. Dit waren voorste rij van links naar rechts: J. ten Hove, D. J. Rouwendal, H. Nijkamp. achterste rij van links naar rechts: J. Voortman, H. Sprakel, J. Nijsink. Na afscheid te hebben genomen in het be- ^Irijf van bazen en collega's, werden ze A morgens om 11 uur op het kantoor ont vangen, waar ze door de Directeuren harte lijk werden verwelkomd. Het afscheid hier was, mede door het onge dwongen karakter, zeer prettig. De heer A. H. ter Horst, die namens de Directie het woord voerde, dankte de schei denden hartelijk voor het werk dat ze ge durende vele jaren voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. Met nadruk verklaarde hij, dat allen zon der onderscheid, met grote toewijding hun werk hebben verricht en dat er hierdoor een band is ontstaan, die men niet graag verbreekt. Spreker prees hun echter gelukkig dat ze deze dag hebben mogen beleven en zei, dat ze deze moeten zien als het einde van hun werkzaam aandeel in de Ter Horst-gemeen schap, doch niet als een definitief afscheid. Het contact blijft, aldus spreker en we ho pen, dat allen nog vele gelukkige jaren een plaats mogen innemen in de groep van onze gepensioneerden. Spreker hoopte, dat men dit zo kan en wil zien en dat men in deze wetenschap zich het vertrek gemakkelijker maakt. Als aandenken bood spreker hen een prach tig, handbeschilderd wandbord aan en hij besloot verder zijn toespraak met allen een gezegende pensioentijd toe te wensen. Hierna bleef men nog een poosje gezellig doorpraten, waarin uiteraard de tijd van vroeger een grote rol speelde. Allen zagen de toekomst met vertrouwen tegemoet, waarbij ze opmerkten, dat ze het contact dat er is tussen Ter Horst Co. N.V. en de gepensioneerden, zeer op prijs stelden. Onder anderen verheugde men zich al op het eerstvolgende uitstapje met de ge pensioneerden, waarbij telkenjare de Direc teuren door hun aanwezigheid er blijk van geven dat men met het personeel meeleeft. Vooral de „ouwe meneer Jan" werd een compliment gemaakt dat hij zich op deze reisjes nog altijd zo sterk interesseert voor de belangen van zijn oud-arbeiders. Met hartelijke woorden en met wederzijds de beste wensen voor de toekomst, werd hierna afscheid genomen.

Het Anker | 1959 | | pagina 15