14 en H. Jordaan wensten hem eveneens van harte geluk met zijn jubileum alsmede met zijn Koninklijke Onderscheiding. De heer Ter Horst memoreerde hierbij de loopbaan van de heer Wolterink in het bedrijf, waar hij van zijn 13e tot zijn 19e jaar als spoeler en daarna als wever is werkzaam geweest en als een goed vakman bekend staat. Spreker dankte hem vervol gens voor de bewezen diensten aan Ter Horst gedurende deze lange periode, waar in hij ook zijn vrouw betrok, die hem hierbij tot grote steun is geweest. Spreker besloot zijn toespraak met het aanbieden van een enveloppe met inhoud en met de wens, dat hem en zijn familie nog vele gelukkige jaren mogen zijn weg gelegd. Op dinsdag 30 juni werd een Koninklijke Onderscheiding uitgereikt aan de heren H. G. Siegerink, werkzaam in de Kalan- derij, en J. Zandvoort, werkzaam in de weverij. Beiden ontvingen de medaille ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau in brons bij de gelegenheid van hun 40- jarig dienst jubileum dat ze op deze dag- vierden. Zoals gebruikelijk werden ze met hun echt genoten op het kantoor uitgenodigd om door de Directie te worden gehuldigd met hun jubileum, alsmede om door de burge meester te worden gedecoreerd in verband met dit lange dienstverband. In een treffende toespraak tot de jubila rissen liet de burgemeester uitkomen de goede getuigenis die van hen gegeven is over hun werk en hun lange aaneengeslo ten diensttijd bij Ter Horst Co. N.V. Spreker zei, dat dit voor hen een blijde dag is, doch dat daarnaast ook de Directie en de gemeente trots is op deze gebeurtenis, die toch niet alledaags is. Bij het opspelden van de medaille wenste hij ook de echtgenoten van harte geluk, die naar hij zei, bij dit jubileum ten nauw ste betrokken zijn. De heer A. H. ter Horst, die vervolgens na^ mens de Directie het woord voerde, spraÉ eveneens zijn vreugde uit over deze ge beurtenis. Spreker memoreerde hierbij dat beide jubi larissen hun werk op voortreffelijke wijze hebben verricht, waarvoor de Directie hen, alsook hun vrouwen die hen hierbij altijd terzijde hebben gestaan, hartelijk dank zegt. Mede namens de heer Zandvoort dankte de heer Siegerink de burgemeester voor de goede woorden tot hen gesproken en de koninklijke Onderscheiding die werd uit gereikt. Verder dankte de heer Siegerink de Direc tie voor de hulde hen bereid en het mooie cadeau, dat hen bij deze gelegenheid werd aangeboden.

Het Anker | 1959 | | pagina 14