12 jarig dienstverband dat door de Directie, met voor elk een toepasselijk woord, aan hen werd overhandigd. heer A. J. Scherphof, die echter jammer genoeg hierbij wegens ziekte niet aanwe zig kon zijn. De heer A. H. ter Horst dankte vervol gens nog de heren burgemeesters voor hun bemoeienissen met deze voordrachten, als ook voor hun aanwezigheid bij de uitrei king van de onderscheidingen. Na een gezellig samenzijn, waar over en weer druk geconverseerd werd over deze gebeurtenis, dankte de heer Joh. Brinks namens alle jubilarissen, de Directie voor de hartelijke ontvangst en voor het mooie cadeau, dat hun ter gelegenheid van hun 40-jarig jubileum werd aangeboden. Verder dankte spreker burgemeester Land weer en burgemeester Maaldrink voor de goede woorden tot hen gesproken en voor de Koninklijke Onderscheiding die ze op hun voordracht mochten ontvangen. Verder behoorde ook bij deze groep de Hij werd echter 's middags thuis opge-{ zocht, waarbij de burgemeester hem zijn Koninklijke Onderscheiding met enkele treffende woorden overhandigde en hem een spoedig algeheel herstel toewenste. De heer A. H. ter Horst bracht namens de Directie hulde voor zijn lange en trouwe dienst bij Ter Horst Co. n.v., on der aanbieding' van het traditionele ge schenk. Spreker zei met hem verheugd te zijn over de goede vooruitgang van zijn herstel, dat goede verwachtingen geeft, dat hij t.z.t. zijn werk weer zal kunnen her vatten. De heer en mevrouw Scherphof stelden dit bezoek zeer op prijs en dankten hartelijk voor de hulde en de belangstelling die ze op deze wijze mochten ontvangen.

Het Anker | 1959 | | pagina 12