11 Tegen 11 uur waren de jubilarissen met hun echtgenoten op het kantoor uitge nodigd. In de grote vergaderzaal heerste al direct een prettige stemming, waaraan zoals we opmerkten, de dames ook het hunne bijdroegen. Verder waren naast de voltallige Directie ook aanwezig burgemeester Landweer van Rijssen en burgemeester Maaldrink van Wierden. Na een kort welkomstwoord van de heer A. H. ter Horst, gaf deze het woord aan burgemeester Landweer, die bij deze gele genheid een treffende toespraak hield, waaraan wij het volgende ontlenen. «tepreker zei, dat het hem een genoegen was om bij de huldiging van een zo groot aantal personeelsleden van Ter Horst aan wezig te mogen zijn en merkte hierbij op, dat dit keer naast jubilarissen uit de gemeente Rijssen, ook een aantal jubilaris sen uit de gemeenten Hellendoorn en Wierden aanwezig waren. In overleg met de burgemeesters van deze gemeenten en mede namens deze, memo reerde spreker hun lange en trouwe dienst. „Dit dienstverband van 40 jaar, aldus spreker, is een compliment zowel voor U zelf, voor Uw Directie, alsook voor Uw gemeente waarin U woont. Het bewijst enerzijds dat U liefde hebt voor Uw werk en voor Uw bedrijf en anderzijds, dat Uw werkgever een goede sfeer heeft weten te scheppen in het bedrijf, waardoor U zich hieraan gebonden voelt". „Het is dan ook mede hierdoor, dat wij met genoegen het verzoek van Uw Direc tie om U voor een Koninklijke Onder scheiding voor te dragen, hebben doorge geven, met het resultaat, dat wij thans bij de gelegenheid van Uw 40jarig jubi leum, namens Hare Majesteit de Koningin aan U allen de medaille in de Orde van Oranje Nassau mogen uitreiken." Vervolgens werden door de burgemeester Landweer en burgemeester Maaldrink de jubilarissen de medailles opgespeld en werden allen ook door de Directieleden hiermede hartelijk geluk gewenst. Na deze plechtigheid nam de heer A. H. ter Horst het woord. Spreker zei, dat de Directie met recht trots is op deze gebeurtenis, waarbij een zo groot aantal personeelsleden betrokken is. Spreker zei niet te mogen nalaten, erkentelijkheid te betuigen voor het werk, dat ze gedurende deze 40 jaar voor het bedrijf hebben verricht, alsook aan de echt genoten voor alles waarmee zij hierbij hun mannen tot steun zijn geweest. Spreker hoopte, dat nog vele gelukkige jaren voor allen zullen volgen en dat de jubilarissen nog lang deze Koninklijke On derscheidingen zullen mogen dragen. Hierna ontvingen alle jubilarissen nog het traditionele geschenk voor hun 40-

Het Anker | 1959 | | pagina 11