QukiLea en decotatiel 'sMorgens werd hij op het kantoor door de Directie ontvangen, die hem hartelijk gelukwenste met zijn jubileum. Burgemeester Landweer, die hierbij ook aanwezig was, hield een korte toespraak, waarin hij gewaagde van de lange en trouwe dienst van de heer Ligtenberg bij de firma Ter Horst. Verder deelde spreker mede, dat hem hierom de medaille in de Orde van Oranje Nassau is toegekend, die hij hem vervol gens met een toepasselijk woord op de borst speldde. De heer G. Ligtenberg herdacht op 10 juni de dag, dat hij 40 jaar geleden bij Ter Horst Co. n.v. in dienst trad. Zoals toen gebruikelijk was, doorliep hij eerst enkele jeugdafdelingen, doch hij vond daarna zijn bestemming in de Ka- landerij, waar hij momenteel nog werk zaam is als arbeider bij de kalander. Deze dag is niet onopgemerkt aan hem voorbijgegaan. De heer A. H. ter Horst sprak vervolgens zeer waarderend over het werk, dat Lig tenberg gedurende 40 jaar voor het bedrijf heeft verricht en bood hem hiervoor, na mens de Directie, een enveloppe met in houd aan. Spreker wenste hem verder nog een goede diensttijd toe en hoopte, dat hij nog vele jaren in goede gezondheid aarr deze dag zal mogen terugdenken. De jubilaris bracht de dag verder in huis" lijke kring door, waar het hem aan be langstelling van vrienden en bekenden niet mocht ontbreken. Niet minder dan 15 van onze personeels leden werden 40 jaar geleden tegelijk in dienst genomen om in ons bedrijf te gaan werken. Vanzelfsprekend vierden ze thans ook te gelijk hun jubileum, waarvan de huldi ging door de Directie plaats vond op maandag 15 juni j.l. 10

Het Anker | 1959 | | pagina 10