12 „Het is voor U allen een dag van grote „betekenis", aldus spreker. „U zult vandaag Uw werk in ons bedrijf „neerleggen en met pensioen gaan. Onge twijfeld zal dit bij U verschillende gedach ten oproepen, waarbij men enerzijds treu- „rig gestemd is over hetgeen men achter- „laat, doch anderzijds blij is, dat men deze „dag heeft beleefd en in 't vervolg beschik ten kan over zijn eigen tijd. Evenzo spijt „het ons U als goede werkkrachten te „moeten missen, doch daarnaast verheugt „het ons U te mogen gelukwensen, dat U „deze eindpaal hebt bereikt en dat U van „een welverdiende rust moogt genieten. „Hierbij wil ik vooral niet nalaten U na- „mens de Directie allen hartelijk dank te „zeggen voor alles wat U gedurende Uw „diensttijd voor Ter Horst Co. N.V. hebt „gedaan. Van elk Uwer kan gezegd worden, „dat ge dit met grote toewijding hebt ver^ „richt en dat ge U voor het bedrijf zee^t „verdienstelijk hebt gemaakt". Spreker overhandigt hierna allen de pen- sioenbrief, hierbij de wens uitsprekend, dat ze hiervan nog vele jaren met de hunnen zullen mogen genieten. Namens de Directie, die voor deze gelegen heid voltallig aanwezig is, heet de heer A. H. ter Horst de aanwezigen hartelijk welkom en zegt hij, dat hij blij is te mo gen constateren, dat alle scheidenden hier bij aanwezig kunnen zijn. Staande van links naar rechts G. J. Kappert, M. ter Harmsel, G. Haecke, G. J. ten Berge, G. Tijhuis, J. Nijsink, G. W. Poortman, J. Rozendom, J. W. Goossen, H. Kreijenzang, G. J. Pas. Zittend van links naar rechts: J. Beltman, J. Slagman, G. J. van de Maat, J. W. Baan, P. J. van de Maat.

Het Anker | 1959 | | pagina 12