efc>ec<>veert>ev 10 Op vrijdag 16 januari j.l. viel aan J. M. Pfeiffer de eer te beurt een Koninklijke Onderscheiding te mogen ontvangen. Hiervoor werd hij met zijn echtgenote op het kantoor van Ter Horst Co. N.V. uit genodigd, waar hem door Burgemeester Landweer deze heugelijke tijding werd meegedeeld. „Het is mij bekend", aldus de burgemees ter, „dat ge meer dan 40 jaar met grote toe wijding Uw werk bij Ter Horst Co. N.V. hebt verricht en het doet me genoegen U namens de Minister van Sociale Zaken de medaille in de Orde van Oranje Nassau te mogen opspelden". Spreker wenste hierna de heer Pfeiffer en zijn vrouw van harte geluk met deze deco ratie, alsook de Directie, die thans weer een getrouwe dienaar aan de rij van ge decoreerden kan toevoegen. Vervolgens feliciteerde de heer A. H. ter Horst de heer Pfeiffer en zijn echgenote met deze hoge onderscheiding en hij zei erg blij te zijn, met deze gebeurtenis, waar eveneens Ter Horst Co. N.V. trots op is. Spreker zei hem verder hartelijk dank voor zijn lange en trouwe dienst en hoopte, dat beiden nog lang met genoegen op deze dag mogen terugzien. Hierna dankte spreker ook de Burgemeester voor zijn bereidwilligheid om deze onder scheiding hier uit te reiken. De heer Pfeiffer dankte hierna Burgemees ter Landweer en de heer A. H. ter Horst voor hun gelukwensen en voor hun be moeienissen in deze en zei, dat hij deze huldiging zeer op prijs stelde. Vrijdag 23 januari j.l. vierde baas J. W. Keizer van de timmerkamer zijn 40-jarig jubileum. Ter gelegenheid van dit feit werd hij op het kantoor door de directie ontvangen, waarbij ook Burgemeester Landweer aan wezig was. Nadat allen de jubilaris met zijn jubileum^ hadden gelukgewenst, deelde de burge^F meester aan de heer Keizer mede, dat hem door de Minister van Sociale Zaken op deze dag een Koninklijke Onderscheiding is verleend voor zijn lange en trouwe dienst bij Ter Horst Co. N.V. Spreker zei, met veel genoegen ervan ken nis te hebben genomen, dat baas Keizer naast zijn vakmanschap ook een groot ver trouwen geniet als baas, zowel van de di rectie als van het personeel. Na baas Keizer de zilveren medaille te

Het Anker | 1959 | | pagina 10