SOCIALE VOORZIENINGEN PARKNIEUWS Parkagenda 16 In de maand oktober werd in 16 gezinnen een gezinsverzorgster geplaatst. Aan 27 zieken werd een bezoek gebracht en wat fruit voor een spoedige beterschap; dat helpt altijd. 25 jarige gepensioneerden kwamen wij fe liciteren en het gebruikelijke cadeautje brengen. In de maand november hielpen in 21 ge zinnen onze gezinsverzorgsters gedurende de ziekte van de huisvrouw. Aan 15 zieken werd een bezoek gebracht. Liefst 41 gepensioneerden waren in deze maand jarig en vaak 4 of 5 op dezelfde dag. Dat het dus een bezoekster onmogelijk is de gebruikelijke lekkernijen aan te nemen, valt na deze cijfers niet moeilijk te be grijpen. Hoewel, 't moet toegegeven worden, ,,'t Is kaal". Badhuis Hier werden de volgende aantallen baden genoteerd 40ste week 1065 41ste week 1089 42ste week 1092 43ste week 1140 44ste week 1164 45ste week 1052 Weer geen films Nauwelijks een paar weken hadden we het grote publiek weer toegelaten tot onze filmvertoningen in het Parkgebouw, of het werk van de ver eniging T.O.V.A. werd opneuw een slag toegebracht: begin december liet de Ne derlandse Bioscoop-Bond officieel weten, dat er aan de gemeente Rijssen geen films meer zouden worden geleverd, zolang de vermakelijkheidsbelasting op bioscoopvoor stellingen daar op 30% blijft. Anders ge zegd: weer de bioscoop dicht Terwijl we dit schrijven wordt er hard ge werkt aan het vinden van een oplossing, al is dat, gezien de ingenomen stellingen, verre van eenvoudig. In de eerste plaats is natuurlijk ons streven, voor de T.O.V.A.- leden iets gedaan te krijgen. Met allen, wie het wel en wee van het Parkgebouw aan het hart gaat, hopen we in het eerste „Anker" van 1958 over een gunstige ontwikeling te kunnen schrijven. Bestuur Vereniging T.O.V.A. Donderdag 19 december: Feestavond leden N.V.V. ('s avonds, grote zaal). Lezing Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen ('s avonds, kleine zaal). Donderdag 26 december: Uitvoering Rijssens Mannenkoor, met medewerking van het Nederlands Kamerkoor onder leiding van de heer Felix de Nobel (5 uur). Maandag 6 januari: Toneelstuk „De Huzaren" door het gezelschap „De Schouwspelers". a ('s avonds). Donderdag 9 januari: Eerste voorstelling revue voor leden van de Sportvereniging ('s avonds). Dinsdag 14 januari: Eerste voorstelling Revue, voor ar beiders van Ter Horst ('s avonds). Vervolgens op elke donderdag en dinsdag. Woensdag 22 januari: Lezing Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen ('s avonds).

Het Anker | 1957 | | pagina 18