f ö*nze tewce dtaalt weet ORDE 14 spruit komt ook om de hoek kijken. Riekje Lohuis is n.l. in de klasse van 14-jarigen, waar zij naast koken, naaien en handwer ken nog vele belangrijke dingen leert als algemene ontwikkeling en kinder- en zie kenverzorging. Wij kunnen ons nu voorstellen, hoe het in de keuken van huize Lohuis vóór de feestdagen zal toegaan. Heerlijke geuren zullen rond het huis hangen en het zal heel wat van onze beheersing vragen om niet eens even om de hoek te komen kij ken en een proefje te nemen. Na deze moeder- en dochter-kookcursus vragen we ons af, hoe lang het nog zal duren vóór we aanvragen krijgen voor vader-cursussen. Dan moeten we de feiten manmoedig en dapper onder ogen zien, hoewel we ons hart vast zullen houden, dat staat vast. En dan wensen we Mej. v. d. Gaast veel sterkte toe Draaien Nu ja, dat wil zeggen, we spe len nog niet, maar we draaien al weer sinds weken in de repetitie-lokalen. Ook wel eens met de duimen om de vele moei lijkheden op te lossen, die er toch altijd weer zijn en ook wel zullen blijven. Ook in de praktijk van het leven, nietwaar Maar als er geen moeilijkheden waren, zou er ook niets zijn om te bestrijden en zou men ook nooit de voldoening heb ben door strijd de moeilijkheden te over winnen, hetgeen toch ook wel eens heel plezierig kan zijn. Maak U echter over de revue geen zor gen, we nemen alle hindernissen als die er zijn en tot Uw geruststelling zij gezegd, dat alles naar wens loopt. Belangstelling is er ook dit jaar weer ge noeg, dat merk je van alle zijden. Ge woontegetrouw is steeds de vraag: „Hoe wordt de revue En als steeds moet ieder van ons daarop weer naar volle waarheid antwoorden„We weten het niet". Dat kan men nu eenmaal niet vooruit zeggen. „As 't lukt wodt 't ne mooie bokse", zei eens een kleermaker tot zijn klant, die hij de maat genomen had. Zo is het ook met onze revue, altijd weer. Het is een leg kaart, je past de stukken, goed of minder goed geslaagd, aan elkaar en dan moet je het geheel zien. En als je dan niet te kri tisch bent, valt het als regel wel mee. Enfin, we horen dat straks wel. Wat wij echter wel kunnen zeggen is, dat wij op donderdag 9 januari a.s. draaien voor de afdeling Sport, uitsluitend leden. Aanvang 7.30 uur. Voor het personeel beginnen wij op dins dag 14 januari en dan verder op donder dag, dinsdag enz. Aanvang telkens 8 uur. Deze ontspanningsavonden worden U weer aangeboden door de Directie en iede: is van harte welkom. Indien U echte: weet toch niet te zullen gaan, wees dan sportief en vraag geen kaarten aan. Wij zouden dan plaatsen reserveren, die open blijven. Gaarne wensen wij U allen prettige ont spanningsavonden. H. V. Ml,,».—

Het Anker | 1957 | | pagina 16