^VOLLEYBAL 11 groep ontbreken. Maar genoeg hierover, laten we onze leider en zijn vereni- over, laten we onze leider en zijn vereni ging van harte feliciteren met het be haalde kampioenschap en met de promo tie. Wees er van verzekerd dat het vele werkers bij Ter Horst erg verheugt, dat jullie zo'n succes mochten boeken Onze afdeling voetbal mocht zich afgelo pen jaar in een bijzonder grote belangstel ling verheugen. Er is dan ook door zeven elftallen van verschillende afdelingen met geestdrift gestreden om de zo begeerde kampioenstitel. Dat Beek, we zouden bijna zeggen zoals gewoonlijk, hierbij aan 't langste eind trok, kan niet anders dan voor de andere afdelingen een prikkel zijn om hier het volgend jaar een stokje voor te steken. Ook van deze plaats onze har telijke gelukwensen aan de jongens van Beek voor het sportief veroverde kam pioenschap. Ook onze afdeling atletiek heeft afgelo pen zomer (nu ja, zomer, maar zo stond het dan toch op de kalender) druk geoefend. En wat nog voornamer ishet gaat daar nu nog regelmatig mee door op vrijdagavond in de zaal van Jeruel. Dat al deze oefeningen voor al voor onze volleyballers(sters) vruch ten beginnen af te werpen, bewijzen wel de uitstekende resultaten, die zij tot nog toe mochten boeken in de Nijverdalse vol leybalcompetitie. Van onze vriend M. Kreij- kes kregen we hierover een verslag, dat hieronder volgt. J. P. De nieuwe competitieindeling, waarmee in september is gestart, heeft niet voldaan aan de verwachtingen, zodat alle wedstrij den die reeds gespeeld waren ongeldig Perden verklaard en de competitie op- euw is begonnen met dezelfde indeling als vorig jaar. Vol goede moed gingen we maandag 11 november, vergezeld door een aantal sup porters naar Nijverdal om twee wedstrij den te spelen. De eerste wedstrijd ging te gen Sportlust 2. Het begin was zoals ge woonlijk een beetje stroef, want ons team moet eerst een beetje warm draaien. Maar allengs werd er beter gespeeld en na een spannende set wonnen we met 152. In de tweede set ging het nog beter en hier werd de uitslag 159. De tweede wedstrijd werd gespeeld tegen VBOW 2 en ook nu werden beide sets ge wonnen met 153 en 1510. Op maandag 25 november gingen wij op nieuw naar Nijverdal en deze keer waren de verwachtingen niet zo hoog gespannen. De eerste wedstrijd ging tegen De Zweef I, één der beste ploegen. De eerste set ging tamelijk vlot, maar werd toch verloren met 1015. In de tweede ging het al niet veel beter. De Zweef kwam met 143 voor te staan, nog één puntje en we hadden dus verloren. Doch toen kwam de omme keer, het ploegverband keerde terug en we liepen al spoedig in. Onze tegenstanders lieten zich hierdoor een beetje intimide ren, en tot grote verrassing wonnen we deze set met 1614. De volgende wedstrijd tegen Hellen- doorn I werd ook goed gespeeld en onze tegenstanders kregen weinig kans om het ons al te lastig te maken. De uitslagen waren 158 en 153. Met 7 punten uit 4 wedstrijden nemen we een goede positie in op de algemene rang lijst en dat geeft ons de overtuiging, dat de wekelijkse trainingsavond niet gemist kan worden. M. K.

Het Anker | 1957 | | pagina 13