8 horloge dankte de heer J. J. ter Horst hem voor zijn lange en trouwe dienst en wens te hem verder nog een goede werktijd toe. Momenteel is Averesch wegens ziekte aan zijn been in het ziekenhuis opgenomen. Wij wensen hem een spoedige en al gehele beterschap toe en hopen, dat wij hem weer gauw in onze gelederen kunnen opnemen. 9 oktober was voor de heer G. J. Pas een dubbele feestdag. Hij vierde op die dag n.l. zijn gouden dienstjubileum en tevens zijn verjaardag. Geen wonder dus, dat Pas zich zo goed de eerste dag van zijn loop baan bij Ter Horst Co. kan herinneren. Pas begon zijn werk in de Weverij, waar hij de eerste twee jaar zorgde voor de aan voer van inslaggarens voor de wevers. Daarna kwam hij in opleiding voor touw- baas. Gedurende 40 jaar heeft hij dit werk met grote zorg verricht. Ook de heer H. Jordaan, die hem namens de Directie met zijn gouden jubileum ge lukwenste, liet in zijn toespraak uitkomen, dat men over zijn werk zeer tevreden is. „We waarderen dit zeer", aldus de heer Jordaan, „en het is ons dan ook een ge noegen U het gouden horloge te mogen aanbieden". Pas dankte daarna de heer Jordaan voor de goede woorden tot hem gesproken, als mede voor het mooie cadeau, dat hij als aandenken aan deze dag zeer waardeert. Voor Hendrikus ter Harmsel was het 31 augustus j.l. een bijzondere dag. Hem viel n.l. de eer te beurt, dat hij op die dag een Koninklijke Onderscheiding ontving. Samen met zijn vrouw werd hij op het Ge meentehuis door de Burgemeester ontvan gen, die hem namens H.M. de Koningin de bronzen medaille in de Orde van Oranje-Nassau opspeldde. In een treffende toespraak, waarin de Bur- meester gewaagde van zijn lange en trou we diensttijd bij Ter Horst Co. N.V., betrok zijn Edelachtbare ook zijn vrouw, die hem hierbij altijd trouw terzijde heeft gestaan. Hierna had de huldiging plaats op het kan toor. De Directie wenste de heer Ter Harmsel hartelijk geluk met zijn onder scheiding alsook zijn vrouw, die hierbij, zoals de heer Ter Horst opmerkte, toch ten nauwste betrokken is. In een prettig gesprek werd zijn levens loop bij Ter Horst gememoreerd en werd hem door de Directie dank gebracht voor hetgeen hij gedurende 46 jaar heeft ver richt. Ter Harmsel heeft als wever en later als

Het Anker | 1957 | | pagina 8